Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagáltok ha egy idegen/l...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáltok ha egy idegen/látásból ismert ellenkező nemű személy folyton bámul titeket?

Figyelt kérdés

(Hogy-ha tetszik,ill. hogy-ha nem tetszik)


:)


2009. jún. 16. 08:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ellenkező nemű*
2009. jún. 16. 08:43
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

Fúúú ez engem baromira tud idegesíteni. Ilyenkor nagyon fölmegy bennem a pumpa. De ha röhögve bámul akkor nevetséges rajtam valami, vagy talán én vagyok neki nevetséges, de ha nem röhög akkor valszeg tetszem neki.

Az tud totálisan fölidegesíteni, ha odanézek és még akkor is néz, és ha elfordulok akkor is. :@@@

2009. jún. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát pont ilyen helyzetbe vagyok :) van egy srác, mindig bicajjal látom, csak ritkán látom bicaj nélkül. Olyan 16 éves korom óta folyamatosan néz és bámul. Ha elmegy előttem bicajjal, mindig forgolódik visszafele, és vigyorog, és én is vigyorgok, nem tudom miért csak vigyorunk mind a ketten :D de semmi nem történik csak folyamatosan néz. A buszról, a buszon, az utcán, az úton, a járdán, bárhol ahol megpillantjuk egymást. Mostmár 22 is elmúltam, szóval már tart 6 éve a dolog :D

Azóta vagy egy párom, már 3 éve, és ővele sokat látott a srác, a páromnak elmondtam hogy mi a helyzet a sráccal, hogy folyton néz meg vigyorog, nah a srác mióta látta hogy a párommal sokat lát, azóta a páromra is vigyorog és nézi akkoris, ha külön vagyunk mikor őt látja. Fura :D de elvagyunk :D még odáig nem jutottunk el hogy megállítsam és megkérdezzem a nevét vagy hasonló. De lehet jobb is így, lehet örökre így maradunk :D

2009. jún. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Aha.. szóval ez változó.. azért kérdezem mert én is folyton bámulok egy bizonyos valakit:D. És nemtudom hogy ez idegesíti e. Nem nagyon,csak hát.. látszik hogy tetszik...
2009. jún. 16. 09:02
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Az ha nézz az nem zavar,és ha néha elveszi apillantását....

De ha bámul az kurv@ idegesítő:@ Olyankor legszívesebben felpofoznám...


Am miért bámulod?Szerinted mire mész vele?

2009. jún. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Engem nagyon szokott idegesíteni:D

Van egy fiú meg vannak a haverjai suliban:D

És már egy éve hogy megállás nélkül minden szünetbe bámulnak vagy 20 an:D

Az egész suli már kb azt nézi hogy bámulnak engem ha elmegyek előttük:D

Nagyon idegesít de most kis szünet van szerencsére:D

addig elmehetnek optikushoz látást javítani:D:D

2009. jún. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Idegesítő tud lenni. Én ilyenkor szempárbajt szoktam vívni. Belenézek a szemébe és tudatom, hogy: "Látom, hogy nézel, ha akarsz valamit gyere ide és mondd, ha nem akkor meg másfelé tekintgess" Általában rögtön másfelé néznek és utána nem is folytatják.

A mosolygós lánynak: Ha rámosolyogsz valakire, az általában visszamosolyog. Általános emberi szokás. Gyakran félreérthető. :)

2009. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szóval véletlenül se vagytok úgy vele hogy örültök hogy "tetszem neki" és ez fölviszi az egot,stb?:D
2009. jún. 16. 13:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok mindentől függ. Amikor nálam egy huszassal idősebb pasik bámulnak nyálcsorgatva, na azon én eléggé fel tudom húzni magam. Vagy akár egy fiatalabb, de azzal a perverz "d*gnálak* mosollyal. Egyébként, ha tetszik az illető, vagy legalábbis nem visszataszító (amik az előző példák), akkor örülök. De azért nem kell minden mozdulatomat nagyon lesnie, mert az is tud idegesítő lenni. Egyébként sokszor félreértika fiúk, ha én is "visszabámulok", sokszor csak azért teszem, hogy vegye már észre magát és nézzen máshová is, sokszor viszont azért nézek vissza, mert nekem is bejön az illető. Tehát ez elég komplikált nálam. :D
2009. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

sok haveros suliszünetes csaj vagyok:


De felpumpálja az egót ha mondjuk egyszer kétszer jól megnéznek...

de az ha már mindennap:S

2009. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!