Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A titok mért nem működik...

A titok mért nem működik emberekkel? HELP:S

Figyelt kérdés

Eddig nem egyszer sikerült ha egy tárgyat vonzottam magamhoz, (számítógép, fényképezőgép, tévé) és sikerült is, de mikor egy embert, lányt akarok magamhoz vonzani nem megy :S


Arra gondoltam, hogy lehet, hogy van ez a szabad akaartos törvény és lehet azért, de mégis akkor a lányoknál b*szhatom a titkot? :(


Segítsetek :(


2012. jan. 24. 17:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült lánnyal is... Szó szerint le se tudom vakarni magamról... :)
2012. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pillanatragasztó?
2012. jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Lehet, hogy csak több idő és türelem meg akarat kell egy bizonyos személy bevonzására az életben mint pl egy technikai tárgyhoz.

Ne add fel, kitartás. Próbáld alkalmazni a titkot és ne csüggedj! Sok sikert! ;D

2012. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ne légy telhetetlen, bár én tudnék bevonzani számítógépet, fényképezőgépet, tévét, lányt nem. :-)))


Esetleg próbálkozz a személyes vonzerőddel, szerintem az nagyobb sikerélmény lenne, mint ilyen csalafinta módon.

:-DDDDDDDDDDD

2012. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen, van ez a szabad akaratos törveny, emiatt.
2012. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"Eddig nem egyszer sikerült ha egy tárgyat vonzottam magamhoz, (számítógép, fényképezőgép, tévé) és sikerült is, de mikor egy embert, lányt akarok magamhoz vonzani nem megy :S"


Látod az összefüggést, vagy még annál is idiótább vagy?

2012. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A lanyok nem szeretik a magneses fiukat
2012. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Tárgyakkal nekem is gyakran sikerül: van egy b-szottnagy ipari mágnesem, bármilyen fémtárgyat odavonz.

De emberek esetén tényleg nem megy, a legjobb eredményem az volt, hogy egy öregasszonynak a csipőprotéziséhez odaragadt :(

2012. jan. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
a lányok nem szeretik az olyan pasikat , akiken számítógép , fényképező , tévé lóg. ha megpróbálnád egy mercivel ,biztos sikerülne.
2012. jan. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hm... Ez a kérdés, hogy őszinte legyek, már bennem is felmerült. Függetlenül attól, képes vagyok-e rá vagy sem, ez a dolog az én erkölcsi elveimmel erősen ellenkezik.Az, hogy az elmém által befolyást gyakoroljak más elméje felett az egyszerűen abszurd! Milyen jogon?!


Ez kb~ olyan, mintha diszkóban nem tudnál felszedni egy csajt, és drogot fogyasztatnál vele a tudta nélkül csak azért, hogy megkúrhasd. Ez hétköznapi formája annak, amit te kérdeztél, és ez mélységesen elítélendő.


Szerintem.

2012. jan. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!