Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ráérezhet a kutyus, ha valami...

Ráérezhet a kutyus, ha valami lenne a lakásban?

Figyelt kérdés

Két hónapja van egy kutyusom. Arra lettem már tõbbször figyelmes, hogy amikor fent van az emeleten, akkor fülét, farkát behúzva fut lefele a lépcsõn.Tehát valamitõl nagyon megijedhet és még ugatja is.

En nem hiszek a szellemekben, de viszont ezt a dolgot már furcsának találom. Nem egyszer már megtörtént.

Ja és a szomszédban állandóan szellemeket hivnak vagy kergetnek, ezt nem tudom pontosan, csak a bûzt,amikor füstölnek. A kutyus egyébként 4 hónapos.


2012. jan. 24. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen!
2012. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálta.Nagypapám temetése után otthon aludtam este.A kutyám az ágyam mellett aludt.Egyszer csak csoszogásra lettem figyelmes,azt hittem a kutya az,de ő továbbra is ott feküdt mellettem és senki nem volt a szobámban.A kutya is meghallotta,mert elkezdett fülelni és forgatta a fejét a hang irányába.Szegény nem nagyon értette,hogy mi lehet az ami mászkál a szőnyegen,de láthatatlan.A végén már morgott és ugatott.Én meg majd besz@rtam.Szerencsére többször nem ismétlődött meg.

Gondolom úgy sem hiszitek el.

2012. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

fiatal a kutya még naon ! nem kell az ördögöt a falra festeni ! Pl a mi kutyánk nem mert le menni a vasuti aluljáron..mert még sose látot ilyen mélységet...2 x már ment neki



[link]

2012. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha a magasságtól ijedt volna meg, akkor nem mert volna lemenni.
2012. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, a kutyák érzik a terminátorokat is!
2012. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

20:11


:):)

2012. jan. 24. 20:22
 7/11 anonim ***** válasza:
A kuytus még fiatal, olyan mint egy kis gyerek, majd tapasztalja a világ dolgait és nem lesz ijedős. Amúgy ha van valaki a lakásban arra nem csak ráérezhet hanem rá is harap;)
2012. jan. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A mi kutyánknak sokáig szokása volt, hogy minden este egy időpontban elkezdett ugatni a szoba egy része felé. Semmi nem volt, hangot sem hallhatott. Amikor átjött egy médium ismerősünk, ő mondta, hogy tényleg van egy "szellemünk", de nem akar bántani, szóval nem törődünk vele, hadd kukkoljon. :D


Egyébként akkor is szokott ugatni, mikor angyalt idézünk. Úgy magától nem szokása az ugatás, szobakutyus. :)

2012. jan. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Napkiraly ***** válasza:
Hát, ha a szomszédod ilyen gyökér, hát elképzelhető. Ijessz rá nagyon a szomszédodra, hogy abbahagyja a faxságait
2012. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Es hogyan ijesszek rá? Fogalmam sincs.
2012. jan. 27. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!