Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mióta a nagypapám meghalt,...

Mióta a nagypapám meghalt, kipusztulnak a növények a lakásban. Miért van ez? Lehet összefüggés?

Figyelt kérdés
A nagypapám beteg volt és mielőtt sajnos végleg kórházba került itt lakott (panel lakás). Azelőtt egész kis dzsungel volt itt, mostmár viszont pár hét alatt minden növény kipusztul valamiért. 5 éve történt és azóta nem bírják nálunk a növények, még a kaktuszok is kipusztulnak!!! Tapasztalt valaki hasonlót? Lehet ebben valami?
2010. júl. 1. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Locsolod őket rendesen?
2010. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, persze a gondozásukkal nincs baj. Mondom előtte is voltak, rengeteg növény volt itt. Igazából nem nagyon hiszek az ilyesmiben, csak hátha tud valaki hasonló sztorit mondani vagy ilyesmi. :)
2010. júl. 1. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Na én is rögtön arra gondoltam hogy eddig biztos nagypapád locsolta őket..
2010. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A nagypapám kb 2 hónapig volt itt, akkor is ágyban feküdt főleg, rákos volt. Szóval nem, nem ő locsolta.
2010. júl. 1. 13:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Abban biztos lehetsz, hogy semmi "parafenomenális" dolog nem játszik közre. Ennek reális oka van, amit mi innen nem tudunk megállapítani. Lehet az nem megfelelő virágföld, huzat, túl sok locsolás, valamilyen virágevő féreg (akár a földjében is, ahol nem látod csak csendben eszi a gyökereket) stb stb
2010. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Betegség is megtámadhatja a virágokat...
2010. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

NEM HÜLYESÉG!!!!


Volt egy krotonom (lehet nem így kell leírni - egy szép nagy virágom - annyi idős volt mint én, velem együtt nőtt, sőt, amikor az én szobámba került szinte évek alatt hatalmasra megnőtt, míg addig semmit), 20 évesen 1,5 év után szakítottam a barátommal, és nagyon padlóra kerültem, rengeteget sírtam, fogytam, nagyon sz.rul voltam lelkileg, és a virágom lassan elpusztult, előbb lehullajtotta az összes levelét, majd elszáradt, pedig rendesen locsoltam és nem volt semmi baja, kb 3 nap alatt elpusztult.


A növényeknek van lelkük. Eléggé földhözragadt, és realista ember vagyok, nem hiszek az ilyen mindenféle természetfeletti dolgokban, DE ezt az egyet a saját szememmel láttam, és ezt elhiszem, hgyo a növényeknek van lelkük.

2010. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én csak azt mondom, hogy a pálmaféléktől a kaktuszokon át a muskátliig minden kidöglik. Férgek meg betegségek nem hiszem, hogy közre játszanak. Volt olyan, hogy pár hónapig nem is volt növényünk (meg ugyebár kipusztultak), aztán vettünk egyet és az is. Szóval, ha addig nem volt növény, akkor honnan kap minden új növényünk betegséget? Meg mind1ik földjében férgek vannak? A kaktusznak meg a ficusnak nem ugyan az a virágföld van rakva. Nem egy-két növényről van szó. Legalább 8-10 kaktusz meg ficusok, virágos növények, stb kipusztulnak. Minden. Már én is gondoltam rá, hogy környezeti hatás, meg is kérdeztem pár szomszédot, hogy jól vannak-e a növényeik, de náluk semmi baj. Na mind1 gondoltam megkérdezem itt is hátha van valakinek valami ezoterikus magyarázata :) vagy hasonló esete, mint például az utolsónak. Azért köszi a válaszokat. :)
2010. júl. 1. 16:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Szüleim amikor veszekedtek a növény elkezdett száradni. Mikor nyugalom volt, újra virágzott. Így ment folyamatosan.
2012. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!