Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik előző élet? Ha igen...

Létezik előző élet? Ha igen akkor lehetnek valamilyen jelek?

Figyelt kérdés

Hát elég hülyén fogalmaztam meg ezt a kérdést...de jobban nem tudtam. Ja és arra szeretnélek titeket kérni, hogy ha nem tudtok NORMÁLIS (tehát nem hülye) válaszokat írni akkor ne menjetek tovább.


Szóval az van, hogy mindig is vonzottak a háborús történetek, könyvek, dokumentumfilmek, tárgyak meg bármi ami katonás/háborús. Néha szinte átérzem, hogy mennyire féltek a háborúban és teljesen beleélem magam 1-2 történetbe.


Nem egyszer álmodtam már olyanról, hogy egy katona vagyok aki fogságban van, de kiszabadul és menekül. Olyan mint egy film. De az álomban egyáltalán nem hasonlítok magamra, sőt nem is nő vagyok benne, de tudom, hogy én vagyok.


Időnként szokott fájni a lábam és úgy érzem, hogy mindjárt leszakad, voltam már miatta orvosnál, de nincs vele semmi.

Ezt azért írtam mert egyszer hallottam, hogy valakinek sokszor fájt a feje és később kiderült, hogy úgy halt meg.


Sokszor megmagyarázhatatlan dolgokat érzek ezzel kapcsolatban. Az lenne a kérdésem, hogy ezt azt előző életes dolgot meg lehet csak úgy érezni?


2012. jan. 25. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

100%, hogy előző életedben jártál álmodba. Velem is előfordult olyan, hogy álmodok, nem én vagyok, viszont TUDATOSUL hogy én vagyok. A tudatalattiban minden apró részlet eltárolódik előző életeinkről. Sokan úgy érzik, hogy ezt az álmot már álmodták, viszont nem álmodták, hanem egyszerűen a tudatalattiba egy emlékképet hívtak elő, ugye théta (mély alvási) állapotban erre a lehetőség tökéletes, akár tudatosan, akár nem. Hipnózissal vissza lehet menni az előző életeinkbe, és ha megismerjük önmagunkat legyőzhetjük azt a bizonyos "karmát". A karmát az előző életeink amnéziája, és a tudatlanság okozza.


"Időnként szokott fájni a lábam és úgy érzem, hogy mindjárt leszakad, voltam már miatta orvosnál, de nincs vele semmi.

Ezt azért írtam mert egyszer hallottam, hogy valakinek sokszor fájt a feje és később kiderült, hogy úgy halt meg."


Minden betegségre való hajlam az előző életeinkből származik. Hogyha önhipnózissal hipnotizálod magad, és visszamész arra a pontra (megparancsolod a tudatalattidnak, ő végrehajtja, ne becsüld alá őt). Ha megtalálod az okát, akkor a lábfájás megszűnik. A tudatalattid erejével is van lehetőség a gyógyulásra, tehát nem muszáj hipnózis, meg ilyenek.

2012. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha hiszel benne,akkor bemagyarázhatod magadnak,hogy létezett. A hit csodákra képes.

Azért okosabb a jelen életedre koncentrálni.

Az,hogy beleérzed magad a történetek szereplőinek a helyébe,csak annyit jelent,hogy jó a beleérző képességed és a fantáziád. Sokan vannak így ezzel. Mivel ezek a dolgok foglalkoztatnak,azért álmodsz róluk.

A lábfájásnak lehet sok egyéb,természetes oka is.Lehet izomhúzódás, sokat állsz vagy üysz egy helyben stb.

Nem a középkori babonákban kellene hinni.

2012. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 VV Viki válasza:

Azért lehet ilyen érdeklődéset mert akkor te ott voltál a háborúban.Kutakodsz az előző eleted után.Bizonyos okoknál fogva ezért érezheted át a történetet.A lábadat azért érezheted mer eezek szerint előző életetben a lábad valamilyen oknál fogva leszakadt.

mondok erre egy példát: egyik barátnőm nagyon érzékeny a szemére.Egyszer elment jósnőhöz és beszélt neki előző életéről és azt mondta neki hogy vak volt ezért érzékeny most a szeme.Anyukám szörnyen fél a víztől a nagy hajóktól ezért ez arra utal hogy 100 évvel ezlőtt lehetséges hogy a TITANIC-on utazott és meghalt :)

2012. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mirk ***** válasza:

Ha létezik is reinkarnáció és ezzel együtt előző élet azt nem lehet se megállapítani, se bizonyítani.

Az álmok jelenthetik azt is, hogy álmodsz (ennyit és nem többet). A visszatérő álmok se szólnak az előző életedről.

2012. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Melyik részen fáj a lábad? Csináltak röntgent? Én a helyedben más orvossal is megnézetném. Tudod: a jó orvosok már mind külföldre mentek, mert itthon kevesebbet kapnak egy takarítónál...
2012. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző életemben gyepmester voltam valami királynál vagy hercegnél, méghozzá nő... ezt egy symbian alkalmazás mesélte pár évvel ezelőtt a 3650-esemen és ha symbian akkor tutira tud waze. :D
2012. jan. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Laci555 ***** válasza:

Természetesen van előző élet, de a tudat azon része ami emlékezni képes elpusztul, tehát nincs emlék. (Ez nem azt jelenti hogy minden emléked elveszne.. huh ez hosszú) A lényeg vannak érdekes kivételek és az egyik a hirtelen erőszakos halál pl a háború. Túl gyors és sajna sokszor szinte tudatában sincs az illető mi történik. Rengeteg érzést hoz magával.. Igen, előfordul, hogy a következő életben ilyen halál után vannak visszatérő "gondok". Nem szívesen válaszolok ilyen kérdésre, de a Te eseted valószínűleg ilyen eset. NE FOGLALKOZZ VELE! A mostani feladatod más!

Sok sikert!

Laci

2012. jan. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudom, régi a kérdés, de igen, ez elképzelhető, hogy az előző életed miatt van. Más magyarázat nagyyon nincs rá, ha ennyire megmagyarázhatatlanul vonzódsz ezek iránt a dolgok iránt és álmodsz is róla. Egyébként páromnál is meglepően hasonló eset áll fenn, ő is pont ilyeneket szokott álmodni és még egy hege is van, amit nem tud mivel megmagyarázni, de állítólag mikor 3 éves volt a szüleinek elkezdett magyarázni arról, hogy ő egy német katona volt előző életében és az a heg az egy sérülésnek a nyoma amibe belehalt, és állítólag egy fa tövében ült, ahol várt a társaira, de azok nem jöttek, és ott halt meg. És azóta is szokott erről álmodni, visszatérően és mikor ezt mesélte a szüleinek kicsiként teljesen elállt a szavuk, mert semmi esély nem volt rá, hogy bármi erről szóló filmet látott esetleg vagy valami. Nálam meg az van, hogy én megmagyarázhatatlanul féltem már egész kicsi koromban a tűztől, de főleg a gázlángtól minden formában. Már 2-3 évesen ilyen visszatérő rémálmom volt, hogy bevoltam zárva egy sötét helyiségbe, ahol láttam, hogy egy cirkóban ég a gáz, és én nem tudok kimenekülni, és még az ajtó is eltűnt.-Ez azért érdekes, mert nem emékszem, és a szüleim sem mesélték, hogy bármi okom lett volna a félelemre (pl égési sérülés vagy hasonló), ők sem értették ezt az indokolatlan, már-már beteges rettegést. A mai napig is óvakodom a gázüzemű készülékektől, de a tűzgyújtó eszközökkel is igen óvatos vagyok. Ezek szerint elképzelhető, hogy tűz általi halált haltam, vagy akár gázrobbanás okozta a vesztem előző életemben!? Oké, hogy az emberek egy része, egy normális mértékben féla tűztől, de ez már nem a normális kategória.
2018. jún. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Senki a világon nem tudja erre a választ/válaszokat!

Ugyanis aki meghalt az nem mondhatja el mi van a halál után, aki meg nem halt meg az életben volt, ergo erről az utóbbi esetről kár beszélni.

Tényleg vannak teóriák, hogy egy szimulációban élünk, és hogy van az embernek több élete.

És minden életében tanulnia kell valamit, általában szenvedni, vezekelni.

Viszont ezen dolgokra nincsenek bizonyítékok - bár logikusnak hangzanak.

Igazából, ha meghalsz, leáll az agyad - onnantól nem tudsz magadról már semmit.

Ergo a halál után egy biológiai élőlény megszűnik létezni - sajnos.

Ezután jönnek megint a feltevések, és az hogy ki miben hisz.

Egyébként, ha valami foglalkoztat, akkor az könnyen megjelenhet az álmodban - ez teljesen normális dolog.

Ez a hipnotizálás pedig, amiket írtak már itt, tulajdonképpen az is az agyunkkal való játék eredménye.

Amikor hipnotizálnak, akkor is parancsokat kap az agy, és ebből épít fel egy fantáziavilágot - plusz eszedbe jutnak más történések, és emlékek, amiket már elfelejtettél, és ezek is bevonódnak a folyamatba.

Az agy fog fel mindent ami körülöttünk van, ergo az agy halála után nem vagyunk.

Kicsi az esély arra, hogy majd kirepül belőlünk valami, ami tovább él.

Például az INXS énekese, Michael Hutchence egy igen kiváló példa erre.

1992-ben Koppenhágában töltött idő Helena Christensen dán modellel.

Együtt bicikliztek és a férfi nem akart kitérni egy taxis elől, akivel aztán össze is verekedtek.

Michael olyan rosszul esett, hogy beverte a fejét a betonba, ami koponyatörést okozott neki.Sajnos ekkor az agya is megsérült.

Későbbi, 1997-ben bekövetkezett halálakor a boncolási jegyzőkönyv elmondta, hogy nagymértékben volt az agya sérülve, ami valóban az öngyilkosságba menekítette.

Viszont miután megtörtént az agysérülése, még 1992-ben, elvesztette a szaglása nagy részét, és evési zavarai is lettek, az ételek ízét is alig érezte.

Valamit ami nagyon fontos, megváltozott a személyisége is!

Az érzelmes, romantikus, mondém életet élő férfi, egy állandó dühkitörésektől szenvedő emberré vált.

Volt, hogy zenésztársait bántalmazta, a basszusgitárosukat is megfenyegette, hogy megöli.

Folyton verekedett, és nem lehetett már ráismerni, olyan lett mint aki bekattant - sötét és erőszakos ember lett.

1992-ben, ott Dániában eldőlt a sorsa!

Szóval az agy az ami emberré tesz minket, az agyunkat ért külső behatások formálnak minket.

Szerintem nagyobb az esély arra, hogy egy életünk van, és soha többé nem élünk már többé. :///

2023. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!