Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Esténként ritkábban nagyon...

Esténként ritkábban nagyon furcsa dolog történik velem . Ez átlagos vagy valakinek volt már ilyenje? vagy valami magyarázat van erre hogy mi ez?

Figyelt kérdés

szóval: fekszem sötétben ugye becsukva a szemem és hirtelen valami hihetetlen érzés tör rám.

Ki akarom nyitni a szemem de valami nem engedi , probálok megszólalni de az sem megy ( bár asszem néha-néha egy kisebb nyögés kijön )

a lelkemnél elkezd belülről reszketni(rázkódni) vagy valami ilyesmi és valamikor a jobb fülemnél olyan hangot hallok mintha egy légy szorult volna be mondjuk a párna alá...

amikor kinyitom a szemem és megtudok szólalni , mintha valami kikerült volna belőlem és utána még 1 kis félelem maradt bennem , pedig nem az a típus vagyok...

ennyi lenne .

arra is gondoltam hogy talán ilyen valoság-álom közötti dolog hogy ebbe is abba is vagyok , vagy nem is tudom , rosszabra nem tudok gondolni,


2012. febr. 6. 22:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Ez alvásparalízis,nézz utána a neten.Nekem is szokott lenni,nem egy kellemes dolog,az biztos.
2012. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondja az első, ez alvási paralízis lesz.

[link]

(kétoldalas cikk)

2012. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen!

Sok a stressz mostanság körülöttem és úgynézki ez az oka(is) ha jól olvastam .

remélem azért nem lesz nagyon gyakori. mert tényleg nem kellemes.

még azon is gondolkoztam hogy valami meg akar szállni , de nem sikerül neki :DD szerencsére nem

2012. febr. 6. 22:34
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Az is megeshet, hogy az a valami a védelem.Ami a testedet védi, míg te épp nem vagy a testedben. Mikor visszatérsz, visszafoglalod a jogos tulajdonodat.-))
2012. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát kitudja :) :D
2012. febr. 6. 22:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez már amikor lefekudtél, és elkezdesz elaludni, vagy még lefekvés/elalvás előtt van?
2012. febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
mindenesetre bármennyire is fura ijesztő érzés ne gondold azt hogy szellem vagy vmilyne démon okozza, mert iylen hülyeségek nem léteznek.érdekes az emberi agy művel furcsa dolgokat. nekem is volt már olyan amikor nem tudtam megszólalni erőlködtem ,vagy hangokat hallottam legbelül a fejembe, nem gondolom hogy gyogyós lennék emiatt, szimplán csak félig éber és alvó állapotban voltam. Amikor én picit stresszesebb voltam még a fejemet is fogtam alvás közben,....ilyen már nincs kicsit! lement astressz:)
2012. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

amikor majdnem elalszok (de még éber vagyok valamennyire ) és akkor .

rámtör...

2012. febr. 6. 22:59
 9/13 A kérdező kommentje:

igen ez a félig éber és alvó állapotos dolog jól mondod :)

de ugye csak azért felvetettem a lehetőségét amíg nem is tudtam hogy van ilyen alvás zavar vagy miez de persze nem gondoltam h valami démon vagy ilyesmi lenne , de sosem lehet tudni :D :)

2012. febr. 6. 23:03
 10/13 anonim ***** válasza:

Keresd meg a következő blogot abban van erre alkalmas öngyógyító gyakorlat. A létezés fantasztikuma blog.hu

És a Tervszerüen- nyítottan-egyszerüen élni blog hu.


miképp csökkentheted az agy feszültségét elalvás előtt csak a gondolati tenyereddel.Mind két blog fejezetekben íródott-- a politikait hagyd ki az napi füstölgésem keresd a gyógyítást.

2012. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!