Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Esténként ritkábban nagyon...

Esténként ritkábban nagyon furcsa dolog történik velem . Ez átlagos vagy valakinek volt már ilyenje? vagy valami magyarázat van erre hogy mi ez?

Figyelt kérdés

szóval: fekszem sötétben ugye becsukva a szemem és hirtelen valami hihetetlen érzés tör rám.

Ki akarom nyitni a szemem de valami nem engedi , probálok megszólalni de az sem megy ( bár asszem néha-néha egy kisebb nyögés kijön )

a lelkemnél elkezd belülről reszketni(rázkódni) vagy valami ilyesmi és valamikor a jobb fülemnél olyan hangot hallok mintha egy légy szorult volna be mondjuk a párna alá...

amikor kinyitom a szemem és megtudok szólalni , mintha valami kikerült volna belőlem és utána még 1 kis félelem maradt bennem , pedig nem az a típus vagyok...

ennyi lenne .

arra is gondoltam hogy talán ilyen valoság-álom közötti dolog hogy ebbe is abba is vagyok , vagy nem is tudom , rosszabra nem tudok gondolni,


2012. febr. 6. 22:15
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ugyanez van velem is. a fülbe suttogós részt kívéve. Régen amikor még régi szobámba aludtam, MINDEN este ez volt velem. Csak nálam rettentő fájdalmat váltott ki, ami nagyon valós volt. NAGYON. tényleg fájt. lebénultam. amikor a régi szobámba aludtam akkor egy nőt éreztem körülöttem, hogy közeledik felém. még fent voltam, esküszöm. mintha emelkedtem volna fel az ágyból. nagyon nehezen sikerült kinyögnöm mindig, hogy segíts. rendesen harcoltam magam ellen. újabban másik szobában alszom, és 1 hete már kétszer megtörtént velem ismét. NAGYON FÁJT. sokkal nagyobb volt a fájdalom, mint az előtt. képek ugrottak be előttem, egy nagy domb aminek egy ház van a tetején, és egy fekete hajú nő, utána egy kacagás. Mint egy horror film, de mégse. Fogalmam sincs, hogy mi lehet ez...
2013. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Alvásparalízis

Ha ellazulsz és nem feszengsz rajta h milessz kellemesbe átmegy szó szerint és kihasználhatod az alkalmat hogy kilépj a testedből nekem is voltak ilyen problémáim míg spontán kiléptem a testembőlk egyis éjszaka.Többé nem volt ien jelenség!

2015. jan. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is gyakran tapasztaltam azt mintha rázkódna a testem ez alvásparalízis
2019. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!