Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Edesapam olvasna a gondolataim...

Kutató kérdése:

Edesapam olvasna a gondolataimban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mint a kerdesbol kovetkeztetoen,az lenne az en fontos kerdesem,hogy szerintetek egy lehetseges,hogy valaki masnak a gondolataiban olvas?


Amiota betoltottem a 12. evemet kezdtem eszre venni mintha

apum tudna ,hogy hol vagyok,kikel vagyok.

En akkor nem hittem h lehetseges lenne ilyesmi.Azomban meg egy ev eltelt.Mar minel tobb es tobb dolgot kezdett megtudni,tudta mikor kaptam rosz jegyet,es nem mondtam el meg ilyesmik,akkor valt mar gyanusa a dolpg.

Meg egy ev eltelt mar 14 eves vagyok,es mar felelmetes ,hogy tudja mit akarok tenni,kivel akarok kimenni beszelgetni stb...

Egy pelda erre:hetfo ota othon vagyok,nem mentem suliba mert himlos vagyok.Kicsit atneztem a leckeket de sok idot nem forditottam rajuk.Apum mikor hazajott rogton elkezdet magyarazni,meg veszekedni,hogy mertnem tanultam meg csak hazudok,hogy tanultam.Igen...nos felmerulhetnek olyan dolgok,hogy valaki elmondja edesapamnak,hogy mit csinaltam,mit nem ,viszont ma el se huztam a fuggonyt,senki nem lathatott be,anyumal nem beszeltem ,hogy epp mit nem csinaltam,stb.Tehat nem hiszem,hogy masoktol szerezne az informaciot.

De hogy tudja ,hogy mit gondolok/csinalok az 100-as

Szerintetek lehetseges lenne,hogy a gondolataimban olvasna ? vagy ha nem akkor honnan tudhatja ?



2012. febr. 8. 16:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Helyesirasi hibakert elnezest,siettem...
2012. febr. 8. 16:56
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

> szerintetek egy lehetseges,hogy valaki masnak a gondolataiban olvas?

Nem.

2012. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Lehetségesnek lehetséges, hogy valaki olvasson mások gondolatában, de édesapád szerintem nem olvas a te gondolataidban, de tegyél egy próbát...Amikor veszekszik veled valamiért, akkor gondolatoddal próbáld meg közölni vele, hogy miért csináltad ezt/azt, ami a vita tárgya vagy mondjál neki gondolatodban valami nem oda illőt.Például a tanulás miatt veszekedtek és mondjad azt gondolatodban, hogy: "Tudom, hogy olvasol a fejemben és mérges vagyok, mert nem kaptam pirítóst reggelre." Hogyha olvas a fejedben, akkor válaszol rá szerintem :).
2012. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is éreztem az anyámmal kapcsolatban tini koromban. Szerintem jól kiismert már és sejtette mit fogok csinálni.
2012. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez volt anyukámmal mikor gimis voltam. Valahogy mindent tudott rólam, még azt is amit tulképp sehonnan sem tudhatott.

Szerintem ez azt jelenti hogy nagyon kiismert már és minden apró metakommunikációs jeleden észreveszi hogy mit tettél és mit nem.

Szerintem lehetséges a gondolatolvasás, telepátia, de hiszem hogy apukád ilyen képességgel rendelkezne. De ha úgy tetszik azt is mondhatjuk hogy tulajdonképpen minden szülő képes gyereke gondolataiban olvasni ha akar. Egyszerűen csak sokat kell vele beszélgetnie ismernie a viselkedését és hallgatnio a megérzéseire.:)

2012. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:)
2012. febr. 9. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!