Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez jelenthet valamit? Vagy...

Ez jelenthet valamit? Vagy csak véletlen egybeesések?

Figyelt kérdés
Már nagyon régen, kb. 8-9 éve kaptam egy ilyen kis angyalka díszt egy általam nagyon szeretett nénitől. Amióta megkaptam, azóta a függönyömre volt tűzve. Tegnap ahogy bementem a szobámba az angyalka a földön hevert. Na mondom ezzel mi lett? Visszatettem szépen a helyére. Este mikor mentem volna aludni megint a földön volt. Többször nem is próbáltam visszatenni, eltettem a fiókomba. Ma reggel kaptam a hírt, hogy a néni, akitől kaptam tegnap meghalt. Egyszer próbálták újraéleszteni sikertelenül. Ez a két dolog összefügghet? Eddig nem nagyon hittem ezekben a dolgokban... Ja és nem kamu kérdés, a hülye válaszokkal kíméljetek légyszi, így is elég rossz a hangulatom...
2012. febr. 9. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami...mármint ilyen léleki rezgés,utólagos túlvilágról küldött jelek...igen...mondom ezt dacára annak,hogy ez a válaszom hamarosan szerintem 0%-ban hasznossá lesz diszkvalifikálva a az emberek túlnyomó/elsöprő többsége által...
2012. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem akik meghalnak, elötte elbucsuznak a leszarmazottaktol+felmenöktöl, ez valamiert nagyon fontos nekik es valoszinüleg a rokonoknak is (csak esetleg mi földi aggyal ezt nem telejsen ertjük, miert). Valoszinünek tartom, hogy az ilyen jelekkel azt akarjak tudatni, hogy bucsuzzunk el tölük magunkban, adjuk meg a modjat belül, magunkban. (?) Hogy amikor eszreveszed, h leesett, akkor nagyobb valoszinüseggel gondolsz ra, kitöl kaptad, mi is lehet vele, es akkor esetleg ha nagyon jo az intuiciod, megerezhetsz valamit vele kapcs, rahangolodhatsz, ilyesmire gondolok.
2012. febr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mindkét előttem szólóval egyetértek. Így köszönt el tőled a néni (lélekben), miután meghalt, illetve kilépett a testéből.
2012. febr. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindhármatoknak. Arra gondoltam, hogy a temetésén belerakatnám a koporsójába a kis angyalkát. Ezt meg tudnám valahogy csinálni, vagy ilyen csak a filmekben van? Még soha nem voltam temetésen.
2012. febr. 10. 07:16
 5/7 Antimod ***** válasza:
Üzent neked, mert szeret.
2012. febr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Antimod ***** válasza:
Temetésen nincs nyitva a koporsó, így nem fogod tudni beletenni. Egyébként nem érdemes a koporsóban levő dolgokkal foglalkoznod, mert már rég nem tartozik őhozzá. Ha üzensz neki, imádkozol érte, hidd el, megérzi, értékelni fogja. Ő csak így tudott üzenni neked.
2012. febr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A temetesen mar nem hiszem (?, bar mindent lehet, csak esetleg sertönek erezhetik a hozzatartozok, masok meg felhaboritonak???), viszont a közeli hozzatartozok a temetes elött megnezhetik az arcat - ha akkor odatenned, sztem csak azok vennek eszre, akik veled es utanad megnezik.

En nem tennem oda, mert ez egy ajandek töle, amit gondolom szeretettel adott, kerdes, mit erezne? Inkabb cserebe valamit adnek, itt viszont mar nem szamitanak a kezzelfoghato dolgok: tiszta szivböl imadkoznek...stb, esetleg kesöbb a sirjara vennek kö angyalkat vagy hasonlo.

2012. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!