Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hiszel a különböző "jelekben",...

Hiszel a különböző "jelekben", véletlenekben?

Figyelt kérdés

mondok példát: elhatároztam hogy "elfelejtek" egy embert, és bekapcsoltam 10 percre a rádiót, és pont az a szám szólalt meg, ami rá emlékeztet.. sőt azelőtt csak egyszer hallottam azt a számot a rádióban... szinte sokkot kaptam..

aztán: péntek volt, és egy emberre gondoltam, akit azelőtt kedveltem, de bunkó volt aznap, és úgy gondoltam, hogy akkor végeztem vele.. és ki száll fel a buszra? persze hogy ő..

ezek most csak példák voltak, amik nem rég történtek velem, nem muszáj ezeket alapul venni, de ti hisztek az ilyenekben? történt már veletek hasonló, amikor csak az zakatolt a fejedben hogy ez nem lehet igaz!?



2012. febr. 4. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincsenek veletlenek. Minden okkal törtenik.

(De az azert nem ugy megy, hogy "elhatároztam hogy "elfelejtek" egy embert" es 10 perc mulva a radio... ugyanis elfelejteni egy folyamat, hosszabb idö, igy gondolom, sokszor eszedbejut, es közben jatszhatjak a szamot.)

2012. febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Véletlen egybeesés.
2012. febr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én rájöttem, hogy a jelek engem igazolnak, a saját gondolataimat. ami akár téves is lehet, méghozzá elég nagy.
2012. febr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat..:) és tudom, hogy nem olyan könnyű valakit elfelejteni.. még most se sikerült..

még jöhetnek válaszok!

2012. febr. 5. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Cirka 40 évvel ez előtt udvaroltam egy lánynak. Két év múltán utunk különvált. Néha azon csodálkozom,hogy még egészen apró mozzanatokra is emlékszem. A felejtés,még a szándékos se úgy megy ahogy az ember szeretné.

Véletlen nincs. Ha többrt akarsz erről tudni,olvasd. JAMES REDFIELD: A mennyei prófécia c.-ű köncvét. Ha a vallásos irodalmat nem szereted akkor se félj tőle. Itt valami másról van szó elsősorban.

2012. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 JózsefLaci válasza:
szerintem ha már minden okkal történik, akkor nem az események véletlenszerű felbukkanásán kellene töprengeni, hanem felbukkanásának okán. PL, ha csak logikusan nézzük, nyilván nem azért szólalt meg épp az a szám, mert te annyira el akartad volna felejteni.
2012. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"nyilván nem azért szólalt meg épp az a szám, mert te annyira el akartad volna felejteni"


Ezt sztem pontosabban ugy ertette Jozsilaci, h "nyilvan nem azert figyeltel fel a szamra, mert..." Ha a gondolataid mashol jarnak, esetleg eszre se vetted volna.

2012. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat..:)

utolsó válaszolónak: de, feltűnt volna, mert nem csak valamire/valakire emlékszem a szám hallgatása közben, hanem egy "érzés" is kering bennem... ezért is sokkolt le..

2012. febr. 7. 17:51
 9/9 anonim válasza:
Nincsenek veletlenek!!Ezt jol jegyezd meg!Mindennek meg van a megfelelo magyarazata,csak ra kell jonni mi az.Szoval,figyelj,es gondolkodj.
2012. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!