Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a negatív...

Hogyan tudnám a negatív energiáimat pozitívra fordítani?

Figyelt kérdés
Mostanában rengeteg negatív dolog történt velem, és kezd az életszemléletem is egyre borúsabb lenni. Azt hiszem ezeket az eseményeket én vonzom be magamnak. Hogyan tudnám a negatív energiáimat pozitívokkal helyettesíteni? Kövek, gyertyák, meditáció,...?
2012. febr. 25. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

> Azt hiszem ezeket az eseményeket én vonzom be magamnak.

Rosszul hiszed.


> Hogyan tudnám a negatív energiáimat pozitívokkal helyettesíteni?

Tudod egyáltalán hogy mi az az energia? Vegyél egy fizika könyvet.


> Kövek, gyertyák, meditáció,...?

Esetleg próbáld meg megoldani a problémáidat.

2012. febr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Próbáld meg lesz*rni a borús dolgokat, lesz még jobb is. Kezdj el sportolni valamit, találj valami hobbit. Lehet ez akár lakberendezés is, ha már gyertyát említettél, de nem gondolom, hogy ez az ezoterikus bullshit előre visz.
2012. febr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezeket már próbáltam, konkrétan nem jöttek be, és nem azért írtam ebbe a topikba, hogy leoltsanak! Olyan emberek véleményét várom, akik hisznek az ezotériában és abban, hogy ez segíthet nekem!
2012. febr. 26. 00:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyira élvezem, hogy az ezotéria témában a legtöbb válaszadó olyan, aki nem hisz az ilyesmiben... Biztos rettentően unatkoznak, hogy idejárnak leszólni másokat.


A meditáció segíthet, bár ebben nincs nagy tapasztalatom. De szerintem csak jót tehet, mert segíthet ellazulni és kicsit feloldani a negatív hatások által kiváltott stresszt.


Azt tudom még javasolni, hogy használj valamiféle megerősítést. Minden este állj a tükör elé, és néhányszor ismételd el magadnak. Ez nem annyira ezoterikus dolog, én úgy tudom, ez a tudatalattira hat, és ezért fejti ki a hatását.

Valami ilyesmit mondj, pl: Boldog és nyugodt vagyok, csak jó dolgok történnek velem.

Fontos, hogy ne legyen negatív a mondatban, pl. ne azt mondd, hogy "nem történnek rossz dolgok", hanem azt: "jó dolgok történnek".

Remélem ez segít majd! :)


Illetve ez is hasznos lehet: [link]

2012. febr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
88%
A negatív energia az negatív, ha ilyen történik veled, ne küzdj, hagyd hogy akadálytalanul áramoljon körülötted. És ne hagyd hogy az elméd gondolkodjon. Ürítsd ki a fejed. Nehéz lesz, de egyszer próbáld ki hogy nem gondolsz semmire. 1 percig. Aztán 3 percig, stb. Rá fogsz jönni, a probléma nem Te vagy. A probléma rajtad kívül létezik. És amikor ezt megtapasztalod, azonnal képes vagy elindulni a pozitív dolgok felé. Hosszútávon csak akkor működik a dolog kitartóan gyakorlod...
2012. febr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!