Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miert lesznek rakosak az...

Diavolino44 kérdése:

Miert lesznek rakosak az allatok es a novenyek?

Figyelt kérdés

Eddig rengeteg ezo tapasztalaton, vagyok tul. Eddig barkit kerdeztem miert leszunk betegek, azt mondja a betegsegek 99%a pszihoszomatikus. S a sok erzelmi blokk, elfolytas miatt alakulnak ki a komolyabb korok. Ez teljesen logikus is, de egy kutya vagy egy tolgyfa mit folyt el magaban?

Kivancsi lennek valakinek van-e valamilyen otlete?


2012. febr. 29. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért az a 90% kemény túlzás, de tényleg sokat számít a hozzáállás, mentalitás.


A válasz pedig egyszerű, a rák hibás sejtműködés, ami gyakran ered DNS kárból. Azt pedig nem csak sugárzás okozhat, annyi méreg van a mai ételekben, italokban, vízben, földben, hogy a föld minden lakójának jut belőle.

2012. febr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

En ertem es elfogadom a kornyezeti hatast mint kivalto indokot. Mivel valoban rengeteg tanulmany mutat ra hogy x,y,z rakot okoz.

Nezzunk egy extrem peldat. pl. Hirosimai atomtamadast nem egy ember elte tul, ugy hogy nem lett rakos? Ok miert nem lettek rakosak? Pedig halalos adag sugarzast kaptak, megvolt a ^mereg^ s valami miatt megis tuleltek. Miert?

2012. febr. 29. 18:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolod hogy az emberek nem egyformán reagálnak ugyanarra a dózisra?
2012. febr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Naponta keletkezik benned 4-5 olyan sejt, amiből rák fejlődhetne ki - de a szervezeted gond nélkül megsemmisíti ezeket (ill. első lépésben a sejt saját maga öngyilkos lesz, ha rájön, hogy elromlott).


Ahhoz, hogy rák fejlődjön ki, kevés az, ha félig tönkremegy egy sejt. Ezek után többszörös evolúcióval olyan tulajdonságokat kell kifejlesztenie, hogy boldogulni és szaporodni tudjon a szervezetben (nagyon sok minden kell hozzá), valamint túlélje a szervezet és a többi ráksejt támadásait (szintén nagyon sok minden kell hozzá).


Mindebből az érzelmi hatás csak annyit változtat, hogy az immunrendszer mennyire lesz hatékony (5-10% változás lehetséges érzelmi hatásra). Az érzelmi hatás fontos lehet - pl. hisztériánál 90% - de itt kicsi a szerepe.

2012. márc. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez egy remek kérdés. Én is sokat gondolkodtam rajta. Van rá pár ötletem.


Az egyik elképzelésem szerint: Ugye a szervezetben, ha egy szerv rákos lesz, a rák átterjedhet más szervekre is, amik addig egészségesek voltak. Tulajdonképpen az univerzum is egy nagy szervezet. A kvantum összefonódással foglalkozó fizikusok is észrevették már, hogy a világ hátterében egy magasabb szinten minden mindennel azonnali összeköttetésben áll. Az élet körforgásában mi is egy nagyobb szervezet apróbb szervei vagyunk. Egymásból táplálkozunk és nem csak fizikai értelemben. A negatív energiáink kihatnak a környezetünkre és vissza. Az állatok és a növények eleve sokkal nagyobb empátiával fordulnak felénk és könnyen ráhangolódnak a beteg érzelmi világunkra. Szóval ahogy egy beteg szerv képes megbetegíteni az egész szervezetet, úgy mi is megtudjuk betegíteni az élővilág többi részét. Eleve az embernek a földi létezésben kiemelt szerepe van, mint ahogy például az agynak is kiemelt szerepe van az emberi testben, így a megbetegedése is drasztikusabb hatással van a szervezetre, mint mondjuk egy körömgyulladás. Szóval a válaszom lényege, hogy nem vagyunk elszeparálva egymástól, egyetlen ember, vagy állat sem egy különálló zárt rendszer. Bizony ha beteg emberekkel vagyunk körülvéve, akkor könnyen megbetegíthetnek minket is.

2012. márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom kedves utolso valaszolo. Ezzel elinditottal egy gondolatfolyamatot amiert mar megerte feltenni a kerdest.

Amugy direkt ide tettem fel a kerdest, mert tudtam hogy itt a valaszolok 70% legalabb szkeptikus. S szeretnem a bennem levo szkeptikus egot kielegiteni. De valahogy a valaszok amiket kaptam csak ujjabb kerdeseket generalt bennem amit felesleges lett volna leirni is. Lehet itt dobalozni mergekkel, egyebb kornyezeti hatassal stb.

Az egyik legnagyobb szkeptikus(???) Albert Einstein mondta , hogy nincs olyan hogy fizikai anyag csak Energia van. S ugy erzem ez a kerdesemre a valasz.

2012. márc. 2. 15:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Hupsz, akkor jobb lenne ha mégsem mennék egészségügybe dolgozni?
2012. márc. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ha úgy érzed van benned elég kötelességtudat hajrá!!!

Amúgy szerintem pont az orvosi szakma amelyik nyitott eléggé az "ezós-dolgok". Magam is meglepődtem amikor már a második orvos akart elküldeni akupunktőrhöz.

- De mondtam abban semmilyen tudományos nincs!?

- A válasz annyi volt: De használ.

S igazuk volt!

2012. márc. 2. 20:13
 9/10 anonim ***** válasza:

"Tulajdonképpen az univerzum is egy nagy szervezet. A kvantum összefonódással foglalkozó fizikusok is észrevették már, hogy a világ hátterében egy magasabb szinten minden mindennel azonnali összeköttetésben áll."

Ez egy nagy butaság, ennek csak a töredéke igaz.

A többi, amit írtál, nem ekkora butaság - külön-külön még egész értelmes - de teljesen összefüggéstelen az egész.

Szerintem próbáld meg jobban összeszedni. És persze a kiinduló alapod a butaság, arra nem építhetsz.

2012. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szkepticizmus egy logikus és fontos dolog. Sokaknak az ezotéria a hitről szól és nem a tapasztalatról, ezért nem szeretik itt a szkeptikusokat.
2012. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!