Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Mensmentis tényleg annyira,...

A Mensmentis tényleg annyira, mint amennyire sokan mondják? PCOS-ból, van olyan, akinek segítettek kigyógyulni, ha igen, mivel?

Figyelt kérdés
köszi előre is
2012. febr. 17. 12:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

tényleg annyira, mint amennyire sokan mondják?


Te elolvastad mit kérdeztél? Így bárkinek is nehéz lesz erre választ adni.

2012. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést énis olvastam de nem tudtam értelmezni énsem azért is léptem vissza
2012. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Bocsi,biztos én vagyok a hülye,de még mindig nem értem mi a baj ezzel a kérdéssel.Akkor másképp fogalmazok:jó hely a ,Mensmentis,jó orvosokkal?Segítettek ott valakinek kigyógyulni a PCOS-ból? de tényleg nem akarok okoskodni,ha ketten is úgy látjátok,hogy hülyén tettem fel a kérdést ,akkor biztosan.
2012. febr. 17. 13:00
 4/20 A kérdező kommentje:
ja:D de hülye vagyok.a "jó" szót kifelejtettem ,azt akartam kérdezni,hogy tényleg olyan jó hely.: bocsi,még 1x:)
2012. febr. 17. 13:01
 5/20 anonim ***** válasza:

Na látod:)

A rendszer nem tud magyarul de te igen. Sajnos nem tudom milyen a hely, de így már értem a kérdést.

2012. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen.:) Kár,hogy nem ismered...:/ de,ha valaki mégis,légyszi írjátok meg.köszi
2012. febr. 17. 14:44
 7/20 anonim ***** válasza:
Igen, jó hely, segíteni fognak! Hajrá, és ne félj a metformintól, több a haszna, mint a kockázata, nem kell tőle félni, szedjed bátran.
2012. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a választ,bár szedhetnék metformint,de az a baj,hogy nem vagyok cukorbeteg...vagy esetleg így is felírhatják? Mert,mintha hallottam volna ilyesmit.

2012. febr. 20. 20:15
 9/20 anonim ***** válasza:
a Mensmentisben teljesen kivizsgálnak. Megnézik minden hormonodat, és azt is, hogy nincs e inzulin rezisztenciád, ezt nem cukor, hanem inzulin terheléssel nézik. Ha van, kaphatod a metformint. Ha nincs, nem kell metformin:-) de akkor meg kiderítik, hátha a prolactinod magas, hátha a pajzsmirigyed nem jó, és akkor meg azt kezelik. Szerintem több értelme van náluk hagyni egy kis pénzt, és kikezeltetni magad, mint inszemre, lobmikra költeni esetleg feleslegesen.
2012. febr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen a válaszokat,az utolsó válaszolótól szeretném megkérdezni,hogy,ha van is inzulin rezisztenciám és arra metformint fogok kapni,segít a pattanások és a szőrösödés megszüntetésében? Mert igazából én még nem szeretnék kisbabát,hanem a pattanás és szőrösödés miatt bánt annyira ez a betegség.:( A nőgyógyászom azt mondta,hogy nincs más megoldás erre,mint a fogamzásgátló.:(,de akkor már életem végéig szednem kell?:O

Megmondom őszintén,hogy annyira sajnos nem vagyok eleresztve pénzzel,hogy megengedhessem magamnak a Mensmentis-t,de ,ha segítenének kigyógyulni a PCOS-ból,az nekem minden pénzt megérne. Szerinted sikerülhet ez,nem fogamzásgátlóval is?

Nagyon szépen köszönöm előre is a választ!

2012. febr. 25. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!