Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Segítettek e valakin a Titok...

Segítettek e valakin a Titok c. filmben elhangzott dolgok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 22:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyvalakin biztosan segített,méghozzá a könyv szerzőjén,hogy meggazdagodjon.Nekem elég volt annyi,hogy amerikai szerzemény,onnan még értelmes dolog nem került ki.
2012. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sir Butcher!


Lemaradt az ezres! 150 EFt-ot kaptunk!

De aki nem hagyja magát, azt nem is lehet meggyőzni...


Nekem működik, "oszt jónapot"...

2012. márc. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

- kezdem úgy látni , hogy amennyiben el tudod hitetni , önmagaddal , hogy amennyiben el tudod hitetni önmagaddal , hogy boldog és sikeres vagy akkor ez úgy is lesz hisz önmagadnak ha igazan hiszel benne bármint be tudsz beszelni és barmit be tudsz közzétenni ha akarsz

- ha pedig boldog vagy akkor jó a kisugárzásod ami bizonyítottan kihat más emberekre is a környezetedben

- a "Keresztül a féregjáraton" c. tudományos sorozatban bizonyítékokat mutatnak fel a hatodik érzék létezésére , telepátira stb.

- nos amennyiben létezik telepátia akkor még érthetőbbek a dolgok , ugyan is a telepátia hatótávolsága akar kontinenseket is átszelhet , így akár tudatosan akár tudat alattiban megtalálhatod életed szerelmét például ugyan arra a helyre szernétek el menni és lát csodát megismerkedtek és egymásba szerettek.

- egy másik , bizonyított tény , hogy az ember képes megérezni , bizonyos jövőbeli eseményeket afféle megérzések formájában ez szinten a tudományos filmből van


- tudom nagyon jól , hogy rengeteg tudományos baromságot összehordanak a Titok c. filmben de ezektől eltekintve mégis segít.

- a "keresztül a féregjáraton" c. sorozat "Létezik-e a hatodik érzék" c. epizódnak tartalma elég ScFi be illő de ami itt elhangzik azt elhiszem és szerintem is létezik

2012. márc. 9. 09:00
 14/14 anonim válasza:
100%
A probléma ott van, hogy akik ezt a vonzás törvénye nevezetű baromságot kitalálták, nagyon jól megtervezték az egészet, így tudományos ismeretek nélkül az átlagember könnyen beveheti. Az agyi aktivitásnak valóban van mérhető hullámhossza, viszont ez a környezetre nem hat ki semmilyen mértékben, főleg nem ilyen szélsőséges idealista formában. A vonzás törvénye nagyon jól kihasználja a valószínűségi törvényeket, így a tudás hiányában szenvedő ember azt gondolhatja hogy tényleg működik. A pozitív hozzáállás is egy ilyen belemagyarázás: A negatív események túlkapásától az agyunk bizonyos reflexmozdulatokat manualizál, és ez stresszhelyzetben csak a további "bénázást" idézi elő; az egészben semmi varázslat nincs. A gondolatunkat teremtő erőnek képzelni mentálisan igen veszélyes dolog hosszú távon. Ilyen szempontból én elhatárolódok minden hasonló ezoterikus fogalomtól és a vallásoktól is. Hiszek egy Istenben, mert racionálisan gondolkodva igen valószínű a léte, de sosem várom tőle a sült galambot a számba. Ha boldog életet szeretnél, magadért mindig tenned kell, mégpedig tettekkel; nem imákkal és nem is a gondolataiddal.
2012. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!