Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fásultság ellen mi segíthet,...

Fásultság ellen mi segíthet, hogy az ember kihúzza magát a bajból?

Figyelt kérdés
Van egy kisfiam, férjem, és terhes vagyok a második babánkkal. Boldog vagyok alapvetően, mégis olyan fáradt vagyok, hogy a mindennapi tevékenységektől teljesen elfáradok. Nincs kedvem semmihez, és nehezemre esik minden házimunka. Kicsit a jövőt is reménytelennek látom, aggódom miatta, hogyan tudunk tisztességesen felnevelni két gyereket. Nem vagyunk gazdagok, de szegények sem egyébként. Mi segíthet, hogy összeszedjem magam? Köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 16. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
pszichológus
2012. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez elég érdekes, hogy ebben a helyzetben fásult vagy. Várod a gyereket! És ez nem eléggé lelkesítő? Ott a nagyobbik gyerek! Ez sem lelkesít? Ennek esetleg valami hiánybetegség lehet az oka. PL. ha kevés a vörösvérsejt. Vagy bármi más kevés. És ha így van, akkor a születendő kisbabának is kevés lesz abból a valamiből. Én a dr.Lankei féle tablettákat javasolnám. Levélben fölveheted velük a kapcsolatot,(csak írd be a keresőbe) és mondd el mi van veled, és kérdezd, hogy mit tanácsolnak. Azonkívül vásárolj meséskönyveket, hallgasd a rádióban a "vendég a háznál"-t, olvass baba-mama könyveket, éld bele magad, hogy milyen csodálatos dolog életet adni! Itt is egy kis olvasnivaló: [link]
2012. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rossz rovatban tetted fel a kérdésedet, ezen a ráolvasás nem fog segíteni. A tüneteid alapján lehet kezdődő (vagy éppen manifesztálódó) depressziód is, szedj valami gyógynövényt. Az orbáncfű készítmények erre tökéletesek. (Gyógyszer formában is kapható, pld. a Remotiv extra.) De itt a napos idő, ez is javíthatja a kedélyedet, sokat sétálj a napon! Jobbulást!
2012. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ne nézz hülyének, de:

tavaszi nagytakarítás :D

Ha minden tiszta és portalan, felszabadultabb leszel. Egyszeriben minden illatos, fényes, csodás, pedig alig tettél valamit :)

2012. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Diavolino44 ***** válasza:
Rengeteg Ezo irányzatba belekóstoltam, s egy két dolog egyetért az összes. Az aggodalom az egyik legerősebb méreg. szóval próbáld meg a pozítív oldalát nézni mert ezzel a babádnak ártasz.
2012. márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!