Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy szüntethetném meg ezeket...

Hogy szüntethetném meg ezeket a képzelgéseket vagy miért hallom ezeket?

Figyelt kérdés
Sokszor hallok hangokat, amiket nem tudok hova tenni... Múltkor például megyünk apuékkal haza kocsival... és meghallom a magyar himnuszt. Megnéztem a rádiót. Nem volt bekapcsolva. A szüleim nem hallottak semmit... Van, amikor csak így hirtelen ilyen zeneszámok részleteit kezdem el hallani... Vagy valami teljesen más hangot. Tudom flúgosnak tűnök, de mit tudnék tenni, hogy ezeket ne halljam?

2012. márc. 17. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
pszichiáter tud segíteni
2012. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
ugyanez van velem is :S (viccen kívül)
2012. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van.

Nekem este elalvás előtt szokott lenni.

Hallom hogy valaki(k) beszélnek de nem értem mit.

De nem ilyen ilyesztő módon mint a horrorokban.

2012. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 SSJGoku ***** válasza:
Orvoshoz menyél szerintem!!
2012. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

(én vagyok az előbbi)

Nálam főleg, ha egyedül vagyok akkor élesednek a gondolataim...oké engem nem zavar, de van, hogy már nem a saját hangom van a fejemben, hanem idegen pl:kislány énekel, visszaszámol,beszélnek hozzám...

este elalvás előtt,rengeteg szituáció lejátszódik a fejemben ami nem én vagyok, és még csak közöm sincs hozzá.ez akkor betegségnek számít?

2012. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Az előző vagyok, kiegészítés:

én azért nem megyek orvoshoz, mert csak telenyomnak olyan erős gyógyszerekkel amiket nem vagyok hajlandó szedni.

2012. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 SSJGoku ***** válasza:
32%
pedig ez általában a skizofrénia jele
2012. márc. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
narkotikumokat is használok, és sokk is ért fél évvel ezelőtt.(még mindig az előző vagyok :o)
2012. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fáradság jele. Ahogy képekkel is megesik: ha elfáradsz, akkor ha becsukod a szemed -ugrálnak mindeféle képek, amikre nem is akarsz gondolni, felbukkannak, keverednek, emlékképek, zavarosan, ami félálomszerűen jönnek. Ugyanez lehet hangokkal is. Pihenj, aludj - és utána az érzékelésed letisztul, azt látod, amire figyelsz, azt hallod, ami jelen van.
2012. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

lehet h vmi új betegség :D

mindnekinek ez a baja itt?

egyre több megkattant ember?

na szép kezekbe van a jövőnk sorsa

mindenki mehet az elmegyógyintézetbe akik normálisak maradnak meg egyedül maradnak és így hogy vezessünk el egy országot?

2012. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!