Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki olvasta a Vonzás hatalma...

Dobos Ferenc kérdése:

Ki olvasta a Vonzás hatalma c. könyvet és mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
igazábol sok mindenben segitett nekem,de amire igazán kiváncsi lennék az azh. sokszor tapasztalom amikor mélyponton vagyok hogy valojában ez az érzéseket elnyomja vagy orvosolja is a problémákat az életünkben? nagy dilemma ezért sokszor nem vagyok biztos benne hogy jo is ez valojában. persze mikor kicsattanok a boldogságtol ezt másképp látom és minden jo stimmel,de mégis vannak aggályaim

2012. márc. 25. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyi biztos számomra, hogy ha negatív dolgokra fókuszálsz , és negatív hiedelmeid vannak akkor ennek megfelelő dolgok fognak megjelenni az életedben. Ezért van az, hogy az optimisták sokkal jobban boldogulnak, mint a pesszimisták. Ha tetszett akkor van még egy könyv ami bár kicsit más kategória, és kicsit fura is mégis ide vág:


[link]

2012. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod,lehet hogy utánna olvasok ennek is.De ha vki konkrét vélemnéynt mondana azt megköszönném,tapsztalat arrol hogy hosszutávon ez elöny-e ? mert soxor érzem azt hogy blokkolja a cselekedeteimet is mert ráált az agyam hogy csak elmélkedjek mindig azonban én férfi vagyok és céljaim vannak amiket meg akarok valositani és ahhoz igen is kell munka is,pl csajozás kommunikácios készség fejlesztése ezer meg ezer dolog vki ezzel kapocslatba irjon nekem véleményt ha tud köszönöm:)
2012. ápr. 4. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!