Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vonzás törvénye?

Vonzás törvénye?

Figyelt kérdés
hisztek ti a vonzás törvényében???én teljesen..folyton bevonzom a dolgokat...be beszélem magamnak akarom hogy pl a héten ne fájjon ez meg az..de legfőképp a vérzéssel szokott igy lenni...ma is addig agyaltam rajta míg estére el nem kezdtem vérezni,pedig nincs itt az ideje...bevonzom,bebeszélem...és egyszerűen nem tudok másra gondolni...idegi alapon működik...a gondolataim mindig ott járnak gyomorideg szintjén már...mit lehetne ezzel kezdeni???
2012. márc. 26. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Igen, a vonzás törvényét lehet használni az egészség javítása érdekében is. Ez a film a vonzás törvényéről szól, érdemes hinni benne:

http://www.youtube.com/watch?v=N1S2bGh9hGc

2012. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
..igen,de a gond,hogy én nem javítom az egészségem....hanem pont az ellenkezője...:(((
2012. márc. 26. 22:59
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

Mert rosszul csinálod! Ha azt mondod, ne fájjon, ne legyek beteg, akkor tagadást fogalmazol meg. Ehelyett azt kell vizualizálni, hogy egészséges vagyok, jól vagyok! (Ha benne van a fájdalom vagy betegség a gondolatban, bevonzod!)

Nehéz gyakorlat, de nem lehetetlen. Optimista hozzáállás kell!

2012. márc. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!