Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A halál csak illluzió?

A halál csak illluzió?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy amikor valaki meghal,akkor csak a fizikai teste meghal,de a lelke tovább él?

2012. márc. 29. 10:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
alapból a lélekben sem hiszek. pl mi van egy kómással?
2012. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerinted tudjuk a választ?
2012. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Az élet is csak illúzió. Ezt hosszabban is lehetne magyarázni, de nem teszem, majd rájön aki akar... :)
2012. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, a lélek a valóság, és a lélek örök. A lélek vándorol az anyagi világban, és aztán átmegy a lelki világba, aztán visszajön, és így megy egyik dimenzióból a másikba.
2012. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ÉN már semmiben sem hiszek, minek higgyek, nem vagyok vallásso.
2012. márc. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
"Minek higgyek, nem vagyok vallásos" érdekes megközelítés. Én ezt az egészet nem hívnám vallásnak. A vallás tényleg az, amit megmondanak, és nem kell godnolkodni, úgy van. De lehetsz "Istenkereső", vagy csak egyszerűen godnolkodó, és akkor ezeket a kérdéseket nevezzük inkább "filozófia" néven. Ez csak annyit jelent, hogy tudni szeretném, hogyan van összerakva a világ.
2012. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A halál és a halhatatlanság egyképpen (valóság és) illúzió.

Bármelyikbe is kapaszkodik az ember, ugyanúgy ráb@szik.

Mindíg, mindennel így járunk.

2012. ápr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes ez a kérdés. Engem az foglalkoztat,hogy ha az embernek van lelke az hol helyezkedik el?

A fizikai test és a lélek szerintem olyan dolog, hogy a lélek megmarad a halál után. Mert ugye a fizikai dolgok abbamaradnak, szív,agy stb. de ez mind csak fizikai dolog, és ott a lélek, az nem tud "meghalni"

2012. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"az ember lelki hol helyezkedik el"

Az ember a testet oltott szellem, a lelek, aki hasznalja a testi szerkezetet azert, hogy a foldi eleteben letezhessen, elni tudjon.

A lelek nem a tudat, az elme, hiszen valaki a gondolatokat is utjara engedi, de ki az, aki ennek a gondolatnak erot ad ahhoz, hogy eletre keljen? A gondolatoknak teremto ereje van!

2012. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem. A lélek nem létezik. Az agyunk irányít mindent, érzelmeket, cselekvést, gondolkodást stb. A lélek nem él tovább mivel nem létezik-.-
2012. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!