Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan 35-40 éves...

Vannak olyan 35-40 éves férfiak, akiknek nincs gyerekük és nem is vágynak rá mert a karrier fontosabb?

Figyelt kérdés
Mit gondoltak az ilyen pasikról?
2011. máj. 1. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Volt egy két komoly kapcvsolatom, és nem bántam meg, hogy nem csináltam gyereket a nőnek(meg magamnak).Sokan azt se tudják hogyan legyenek nők, nemmég anyák....
2011. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem és a feleségem sem akar gyereket, mert fontosabb számunkra a karrier. Meg amúgy sem vagyunk oda a gyerekekért. Azt a pénzt, amit a gyerekre kellene költeni, azt inkább magunkra költjük, elmegyünk többször egy évben nyaralni, mozi, színház.
2011. máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Én 39 vagyok, de sajátos a felfogásom: hasonlóan érzek, mint amire a kérdező gondol, csak én nem karriernek, hanem életminőségnek nevezem. A karrier sem vonz. Mármint az, hogy másoknak melózzak és a munkám által húzzon jó nagy sápot az állambácsi járulékok formájában, nekem meg csak a töredéke maradjon meg. Az nekem nem karrier.
2011. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelen!
2011. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Én reménykedem abban, hogy nem sok ilyen van. Mindenesetre még nem találkoztam ilyennel
2011. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Bár nem ismerek ilyen férfit, de teljesen korrektnek tartom. Még az is mindegy, miért döntött így. Tisztában van saját magával, százszor többet ér egy ilyen ember, mint aki előbb gyereket gyárt, aztán magára hagyja. És még egyszer, ha nem karrier az ok, akkor is helyesen dönt, ha nem vágyik rá, ne tegye. Amire alkalmasnak érzi magát, aszerint éljen. Nem csak saját magának, de a gyereknek is elrontaná az életét.
2011. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!