Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van valami ésszerű magyarázat...

Tetris kérdése:

Van valami ésszerű magyarázat arra, hogy miért nem lehet megölelni és megpuszilni egy 16 éves kamasz fiút?

Figyelt kérdés

Itthon, ahol nem látja idegen!

Sajnálom, de néha rámtör egy hatalmas szeretetroham, és muszáj lenne megölelgetnem, puszilgatnom ezt az idétlen fiamat, de ridegen elutasít. Mit képzelek én, hogy őt ölelgessem?

De ha egyszer annyira szeretem!!!!!

Tudom, hogy kamasz, meg fiú, de akkor is annyira rosszul esik! Mit csinálok rosszul?


2011. máj. 29. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy erőszakoskodsz vele; jól írtad, kamaszodik, mutatni akarja, hogy ő már nem kisfiú! Majd lesz olyan alkalom, mikor neki is jól fog esni a szeretgetés. De lehet, hogy már inkább a csajoktól :(
2011. máj. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

33 éves nőként emlékszem vissza arra az időre, amikor az én anyámnak is lett egy ilyen igénye és rettenetesen irritált. Jóval később értettem csak meg, hogy mi zajlik benne.


Szóval, bízz abban, hogy amikor baja lesz, hozzád fordul majd érzelmi támaszért és abban is, hogy ez a mostani helyzet idővel változni fog. Kamasz.


Ha nem tudsz egyszerűen parancsolni magadnak, és legközelebb is kialakul egy hasonló feszült helyzet, akkor miután mindketten lehiggadtatok próbálj vele beszélni, illetve egész pontosan elmondani neki, hogy ez mennyire rosszul esik neked. Ne bíráld, ne kelts benne bűntudatot, egyszerűen csak az érzelmeidről beszélj neki, hogy neked jól esne néha megölelgetni. Bűntudatkeltéssel max. kizsarolod belőle.

2011. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Mert neki most nem erre van szüksége, én is agygörcsöt kapnék, ha épp vacak a kedvem, van elég bajom ésatöbbi és anyám bejönne agyon ölelgetni-puszilgatni mint egy 3 évest, mikor csak azt akarnám, hogy hagyjon mindenki békén és merenghessek a saját dolgaimon.

Ölelgesd a férjedet helyette és próbáld felfogni, egy kamasznak, főleg fiúnak ilyen korban nem tőled van szüksége ilyen mértékű szeretgetésre.

2011. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A kamasz az kamasz. Az enyém 17 éves fiú, és nem lehet rajta eligazodni. Időnként még akkor is elsummantja a pusziadást, amikor kiszáll mellőlem a kocsiból, máskor meg beleül az ölembe és hízeleg. Már nem is próbálom megérteni, örülök, ha jó napja van, és elviselem, ha rossz.
2011. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most kezd felnőni kamasz és neki ez kellemetlen. Próbáld megérteni én sem szerettem soha ha össze vissza ölelgetnek puszilgatnak pedig én lány vagyok. Attól mert ezt nem szereti még nem jelenti azt hogy nincs rád szüksége és nem esik jól neki egy egy kedves szó.
2011. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vígasztaló, kedves szavaitokat. A tanácsokat igyekszem megfogadni. Mindenkinek ment a kezecske!
2011. máj. 29. 21:50
 7/11 anonim ***** válasza:

Én még örülnék is,ha te lennél az anyám:DD ..ugyanis anyám semmiféle szeretetet nem ad..:( nekem meg ez a bajom.

15/L

2011. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

öh, fogalmam sincsen de engem is nagyon az őrületbe tud kergetni amikor anyámra rájön a szeretetroham és nem azzal van a bajom hogy senki nem látja

14/f

2011. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
en is utalom ha anyam oleleget, nem azert mert ciki , hanem azert mert nem szeretem
2011. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A tizenéveseknek üzenném, akik "anyám"-nak szólítják az anyukájukat, hogy szégyelljék el magukat, és csak kicsit próbálják meg végiggondolni, hogy nem érdemel-e egy picit legalább többet.

Off volt, bocsi, de nagyon irritált a dolog.

2011. jún. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!