Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem azt mondta, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem azt mondta, hogy még vannak irantam erzesei, es hogy mindig is lesznek. De megis csak bararkozni akar velem. Erre van valami ésszerü magyarazat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:

ha megbántottad, vagy te hagytad ott, jogos


ha valakivel együttvagy x évig, hónapig akkor az nem párolog csak úgy el, hanem megmarad közeli embernek, még ha nem is szerelem de a közelség megmarad

2011. nov. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de meg csak 2 honap telt el a szakitas ota :S
2011. nov. 20. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:

en is igy vagyok az exemmel, o is ugyanazt mondja, de megsem akar tovabb lepni felem

en a lany

2011. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell vele beszélni,meg kell szakítani minden kapcsolatot.
2011. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hat az nem olyan egyszeru, mind ketten meg szeressuk egymast es lelkitarsak vagyunk egymasnak, meg mindig kiegeszitsuk egymast
2011. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak, akik tanulnak a hibáikból.
2011. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tudjuk mind ketten, foleg en, hogy azt kellene tennem, de egyszeruen benne vagyok mert nekem is jol esik vele beszlgetni es latni
2011. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!