Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A vonzás törvénye baromság...

A vonzás törvénye baromság NEM szava, hogy is működik pontosan?

Figyelt kérdés

Ha azt mondjuk nem akarom ezt vagy azt akor az univerzum úgy veszi,hogy ezt meg azt akarom.

Tehát ha nem akarok megbukni - meg akarok bukni

Nem akarok beteg lenni - betek akarok lenni

Ezt írj a The Secret könyv.

Mi van akkor ha azt mondom,hogy nem akarok lottó ötötst nyerni?

Ha visszájára fordítom a nem szócskátm avgy is azt használom,használnám fel úgy miért nem működik?


Mondjuk szerintem az az egész egy nagy ....

Ami csakiborít.

Iszonatosan. Fáj mert elhiteti,hogy ilyen egyszerűen javíthatsz az életeden.

Aztán aztán kiderül,hogy nem!! A remény, álom összetörik és az nagyon tud fájni.

Hogy a témánál maradjak.


Ha azt mondogatom,hogy nem akarok sikeres lenni az életemben?

Cak azért ,mert aban nem hiszek,hogy ha azt mondom,hogy sikeres akarok lenne akkor az is leszek.

A NEM-et meg egészgyakran használom az életemben.

Gondoltam akkor a törvény alapján akár segíthet is.


Nekem nem lesz egyetemi diplomám - ugye :-)hogy is értelmezni a ZUNIVERZUM ?

Így is működik ?


Vagy mindegy mit mondok ahiten múlik?

Mert nem hiszek benne,hogy lesz vagy,hogy jobb életem lesz.



2012. ápr. 10. 19:39
1 2
 11/15 Won ***** válasza:
100%
Az érezni alatt azt kell érteni, hogy átérzed, milyen jó is lenne, ha már elérted volna. De nem csak vágyakozni kell, hanem beleélni magad...
2012. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Jól mondod, végül is ha azt mondod, hogy "NEM" akkor annak az energiáját táplálod, amit nem akarsz, mivel az univerzum "NEM" éri a nem szót, ahogy a jövő időt se, csak a jelent.

A lényege az egésznek először is, hogy írd össze, hogy mit akarsz elérni az életben, gondolt át jól, és ezután programozd - próbáld meg fenntartani a pozitív gondolkodást, éld át mintha már jelen időben lennél, és használj olyan megerősítő mondatokat, ami a célra összpontosít.

Például:


"Nekem nem lesz egyetemi diplomám" - Ezt az univerzum sehogy sem értelmezi mivel jövő idő.

A megfelelő mondat: "Van egyetemi diplomám."

2012. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgára, a betegségre érzelemmel gondolsz, mert tényleg rossz lenne, ha megbuknál vagy megbetegednél.


A lottó ötös más tészta, arra más érzelmekkel gondolsz, mert majdnemhogy hihetetlen számodra, hogy megnyerd, ahogy sok mindenki más számára is..


Gondolkozz hétköznapibb dolgokban. Be tudod vonzani a lelki társad pl., és akkor látni fogod, hogy működik ;)

2012. júl. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó!A vonzás törvénye müködik, de semmi misztikus nincs benne!Ha elhatározol egy célt pl.: el szeretnél jutni az északi sarkra! Ezt eldöntöd, hogy ezt úgy gondolod , hogy ülsz a szobádban és oda jön az északi sark akkor tévedsz !Sokan mások is így gondolják ôk bele buknak! Tehát eldöntöted inentöl már tenned is kell érte,mivel mesélsz másoknak, kèszülsz, tervezel Szép lassan hasonló embereket is megismersz akik miáltal pozitiv vagy jó benyomàst teszel rájuk ès segitteni fogna, majd a terv Szép lassan útazàssà válik majd elèred a célod!Pozitiv gondolkodas!Jól áltál hozzá és sikerült! Negativ úgy se sikerül , nem segit senki ha tesse hiszel magadba ! NEM ! Nem a szó lényeg! Az érzés a fejedben, mert azt sugârzod a többiek felé! Ez a vonzàs törvénye tulajdonképpen egy ok-okozat törvénye pozitiv gondolkodàssal( ami itt a sikerül hozzá állás, ha teszek èrte)
2012. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

Ezért vannak szegények és gazdagok! A szegény mit is mond?-nincs...,lehetetlen...stb. Be magyarázza magának, hogy ha szegény az is marad! Mit is mond a titok? Így legyen, kérésed számomra parancs!!!!És szerencsétlen észre sem veszi, hogy ő maga kérte.

A gazdag mit mond? Én vagyok a legsikeresebb, a leggazdagabb! Mi történik? Kérésed számomra parancs! Még többet kap!


Amikor a könyvet olvastam én magam is meglepődtem, mert én erről tudtam, csak nem tudatosan. Most tudatosan gondolok mindenre, mert tudom, hogy továbbra is szerencsés vagyok. Próbáld ki mert ez igaz!


Te magad alakítod az életedet és gondold végig mert te vonzottad azt. Tényleg kiolvastad a könyvet? Nem értetted meg! Olvasd el még egyszer! A szeretet is fontos és a boldogság!!!! A háláról se feledkezzünk meg!

Sok sikert!

2012. aug. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!