Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Párhuzamos univerzum létezik?

Párhuzamos univerzum létezik?

Figyelt kérdés
Ha igen mi a bizonyíték rá? És mi a célja?
2012. ápr. 11. 20:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, nincs rá bizonyíték -ahogy cáfolat se-, célját soha nem fogjuk felfogni primitív emberi agyunkal.
2012. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nem tudom, de néha képzelgek erről :D
2012. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha van párhuzamos világ akkor célja valószínűleg ugyan az mint a mienké.
2012. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha az űr végtelen, akkor végtelen bolygón lehet élet, sőt ugyanaz, mint a miénken... pl csak mondjuk annyi eltéréssel, hogy ezt a kommentet épp nem írom le ide... :OOO Hülyeségnek tűnik, de van benne logika.

Vagy épp annyival, hogy ezt az üzenetet itt hagyom abba, vagy itt, vagy itt, vagy itt. Vagy nem is, mert folytatom eddig.

Egy röhögő fejet teszek a mondat végére, vagy kettőt, vagy nem teszek, vagy itt hagyom abba a kommentet, vagy itt... Vagy Bélának hívnak, vagy Kálmánnak, vagy nincsenek vallások és én vagyok a világelnök és mindenki engem imád.

2012. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Létezik.
2012. ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igen,létezik.Én találtam egyet még 2 éve az egyik hirdetéstábla alatt,meg a menetrendtábla alatti kis résen.Csak az volt a baj,hogy nem fértem át rajta.És nem akartam,hogy hülyének nézzenek az emberek.Mert mi van,ha tévedek és úgy kúszok át alattuk,hogy nem is egy másik világba érkezek,hanem itt maradok és mindenki rajtam fog röhögni?:O
2012. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az a féreglyuk, te féreg :D
2012. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Olvasnivaló: John Gribbin: A multiverzum nyomában.

Nagyságrendekkel értelmesebb információkat olvashatsz benne, mint a sok okos gyikestől.

2012. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mondotta volt legott vala a Nagy Bölcs Gyikes
2012. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Pontosan. Netán probléma van?
2012. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!