Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik, hogy valaki negatív...

Létezik, hogy valaki negatív hatással van a növényekre?

Figyelt kérdés

A kérdésemet nem kell véresen komolyan venni, csak már h.lyét kapok, hogy nálam minden növény megadja magát. A szobanövényekkel már feladtam a harcot, de most vettem fűszernövényeket, paradicsom, eper palántákat, hogy milyen jó lesz a gyerkőcöknek csipegetni a kertben... Ja, persze! Én kis naiv! Komolyan pár napot van nálam valami növény, és megadja magát!

Jó, a fű nem döglik ki, meg a tuják is bírják, de ennyi! ;)

Anyukámnál egy zöld oázis a ház! Mikor panaszkodok csak nevet! Mindig azt mondja, hogy istenien főzök, szuper sütiket sütök, ne akarjak mindent! ;)


2012. ápr. 17. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem egyedül vagy így. A kaprot állítólag kiírtani sem lehet. Tőlem az is elmenekült. Minden szobanövényem tönkre megy. No jó a kertben nincsenek virágok, a kutyák miatt, arról nem tudok nyilatkozni.
2012. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs rá módod, hogy átforgasd a talajt, vagy esetleg kicseréld? Egyik ismerősömnél ez oldotta meg a problémát. A felszínen jónak tűnt a talaj, de alatta agyagos volt, és minden növény befulladt.
2012. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Öntözd a palántákat, ne csüggedj, eleinte mindegyik megadja magát miután kiülteted, aztán rendbe jön. Ha eddig nem voltak a kertben növények, akkor jól fel kell ásni, vagy Robi-kapázni mielőtt palántázol.
2012. ápr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem!
2012. ápr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát locsolni kell őket hetente, meg ne a tűző napra tedd a szobanövényt, ennyi. Vegyél fokföldi ibolyát, az kiirthatatlan meg a futók, fikusz, páfrány.

Szerintem lehet, a lakásod rossz, nem te. A bolti növényeket tuningolják, aztán ha kikerülnek a való életbe, annyi lesz nekik. Nem a te hibád.


Kerti növénnyel kapcsolatban nincs tapasztalatom.

2012. ápr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten rossz hatással vagyok a növényekre. De én nem csodálkozom rajta. Egyszerűen elfelejtem rendszeresen locsolni őket. Az ég irgalmazzon annak a növénynek amelyik hozzám kerül:( Már feladtam, nem ölök meg többet.

Nálad lehet, hogy más a gond:D Próbálj először igénytelenebb növényekkel, hátha belejössz. Kitartás:)

2012. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Létezik. A favágók elég nagy negatív hatást tudnak gyakorolni a növényekre.
2012. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!