Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bevonzottam magamnak egy...

Bevonzottam magamnak egy negatív szériás időszakot, hogy lehet kijönni belőle?

Figyelt kérdés

Úgy értem év végén , tudtam ,hogy nem valami jól zártam az évet és már akkor féltem a mostani időszaktól.

Akkor még nem is gondoltam ,hogy ilyen mélyre süllyedek, de már anyagilag, érzelmileg , padlón vagyok .. Gyorsan valami ötlet , mert ki szeretnék jönni ebből a negatív szériából.

HELP.... S:O:S:

Nem pénzt kérek, Tanácsot, mielőtt megjelennének a túl okosok.


2012. márc. 6. 12:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem vonzottál be semmit. egyszerűen ilyen az élet, útmutató meg nincs hozzá, ne is várj tanácsokat
2012. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Jaa más is ebben a helyzetben van, nem vagy egyedül ,ha nem vennéd észre , meghalt az ország.
2012. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Kedves lehetőséget kereső ! Biztos vagyok abban, hogy jóra fordul az életed, mert Te tenni akarsz érte :-) a 'tobbiek' úgy gondoljak, hogy meghaltak, sajnos az nekik így is lesz. "Bármit gondolsz, igazad van!!! "

Kérdés, hogy mit vagy hajlandó tenni az eleted jobbra forditásáért? A buta ember varja a változást, úgy, hogy nem változtat az addig megszokott életén. Az életet élni kell és nem le élni!

2012. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó , ez szíven ütött, de kellemesen. :)
2012. márc. 6. 12:51
 5/17 anonim ***** válasza:

# 3

tök jó, hogy képzeletföldén csak akarni kell és semmi sem áll az ember útjába, de ez a valóságban nem így van...

2012. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nézek én is South Parkot, De akkor sem hiszem , hogy igazad lenne, mert ,ha akarod el lehet érni bármit.
2012. márc. 6. 14:11
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha be tudtad vonzani a rosszat, akkor sikerülni fog a jót is, hidd el ez csak rajtad múlik. Sok sikert.
2012. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ugye tudod, hogy a 'Titok'-nak aka. A 'Vonzás'-nak(a te pénzed elvonzása áltudomány-oktatással) van egy második része?

Mert ugyebár akinek kipattant a fejéből ez a 21. századi ezer sebből vérző babona, felbátorodott, hogy annyit adott el a könyvből, mint az akkori Harry Potter évadból kelt el.


Na mi volt a címe?



Na ugye, hogy nem tudod?


Akkor elmondom: Az 'Erő'. Deja vu? Nemde? Igen, és hasonlóról is szól. pff Ez már az ezósok nagy részének is sok volt és nem vette senki.

Azóta csöndben ül eme 2 könyv (és film) értelmi szerzője a megmaradt pénzén.


Szerencséje volt, nem vették meg elegen és így nem is jutott el a zakkantak legalsó legnépesebb kasztjába, ahol te is található vagy.


De válaszolok a kérdésedre: a megoldás a következő:

Teveled elhitették a 'kérj, higgy, fogadj' be mesét, a valóság 'ötlet, cselekedet, eredmény'. Eladták neked a kamut a valóság hátán cipelve.

2012. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"tök jó, hogy képzeletföldén csak akarni kell és semmi sem áll az ember útjába, de ez a valóságban nem így van..."


Én azért ezt cáfolnám. A valóság az, hogy az ember bármit elérhet amit csak akar. Amit sokan viszont nem vesznek figyelembe az az "idő tényező". Mert igen bármit elérhetsz, de nem biztos hogy 1 nap alatt vagy 1 év alatt, lehet 10 év alatt... de ez alatt az idő alatt talán úgy tűnik nem is a cél felé haladsz pedig igen. A lényeg az, hogy folyamatosan a cél lebegjen az ember szeme előtt és a bizonyság, hogy el fogja érni.


Én 18 éves korom óta Angliáról álmodoztam és mellette hogy hasznos tagja legyek a társadalomnak... most 26 vagyok, 8 év kellett, hogy elérjem a célom... közben voltam padlón nem egyszer. Sosem gondoltam, hogy az életem valóban efelé halad, pedig így volt. Sokszor amikor az ember a padlón van, az is a jó ügyet szolgálja, csak abban a pillanatban nem látjuk értelmét, csak miután elmúlt...

2012. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Aha , szóval én lennék a zakkant ,mert kiutat keresek a mély gödörből, persze te , aki ilyen választ adsz a normális kategóriában érzed magad? A látvány magáért beszél ,majd leesik egyszer neked , hogy amikor bemondják a rádióba,hogy a Pest felé tartók vigyázzanak ,mert 1 őrült forgalommal szemben megy.

Neked akkor fog leesni,hogy nem 1 itt mindegyik szembe jön

2012. márc. 6. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!