Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki járt már közületek valami...

Ki járt már közületek valami idegen bolygón vagy egyéb nem földi világon?

Figyelt kérdés
És milyen volt? Félelmetes vagy barátságos? Nehéz volt visszajönni, vagy simán ment?
2009. jún. 21. 04:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
98%

Ez remélem a humor kategóriába ment volna eredetileg.

Fasza volt, sőt egyenesen király pl. a Vénuszon mindig jó idő van 500 fok körül van a napi átlaghőmérséklet annak ellenére, hogy mindig felhős az idő, bár a reumámnak nem tesz jót a Földinél kb 100-szor nagyobb légköri nyomás.

A Szaturnusz egyik holdján is jártam, azt hiszem a Titánon, ott nincs meleg, de norvég őseim lévén nem hagyhattam ki a -180 fokos etán tavakban való megmártózást. Végül a Holdon kötöttem ki, most ott vagyok. A visszaút..., hát az nem volt, úgy megszerettem ott lenni, hogy megrendeltem a netet és most is onnan írok, kicsit lassú ugyan a ez a wifi, mert hát ez az elavult fénysebesség amit ti emberek használtok információtovábbításra, ez mocskosul lassú. Most felmerül benned a kérdés, hogy miért "ti emberek"-ezek itt mikor norvég ősökről beszéltem. Hát már nagyon régóta köztetek vagyunk, ahogy a norvégok közt is, beleolvadtunk a kultúrájukba. A felelős pozíciókat mind mi töltjük be, és mi megyünk nyaralni a Vénuszra és telelni a Titánra.

2009. jún. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy, de én komolyan kérdeztem. bocs
2009. jún. 21. 05:09
 3/86 anonim válasza:
73%

Én egyszer amikor kiszálltam a testemből, elmentem a Marsra, végül is nem rossz.

De jobban vonz az amerikai kontinens itt a Földön, azóta csak oda szoktam éjszakánként átrepkedni. Csak olyan rossz visszamennem a testembe. Ilyesmire gondoltál ? Én nem viccelek!

2009. jún. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
69%
Én eddig 10-12 alkalommal jártam a Földön kívül. Ebből sajnos csak kétszer a Naprendszeren kívül.
2009. jún. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
87%
Írod,hogy a kérdésed nem vicc, valóban komoly választ csak az első magyar űrhajós adhat neked.(Farkas Bálint)Keress rá a googliban,biztosan bejön sok-sok érdekes olvasnivaló.
2009. jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim válasza:
99%
Szerintem Farkas Bertalan volt az űrhajós, de lehet valamiről lemaradtam.
2009. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
88%
9:35 valóban Bertalan,bocsi'
2009. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
96%

Farkas Bertalan csak az úrben volt, nem más égitesten.


Egyébként nem értem mit kérdezel?

Ha nem poén, akkor kicsit bolond vagy és irogassunk hülyeségeket, vagy komoly és akkor hívjunk orvost?

2009. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem hogy azt hogyan lehet csinálni hogy kilépsz a testedből és ugy utazol.Gondolom nem arra gondolsz hogy álmodban.Valaki elmondhatná.Én is szeretnék igy utazgatni.Tök jó lehet.
2009. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
69%
Az álom valójában az igazi élet. Az ébrenlét az igazi álom, azért van, hogy kipihenhessük igazi életünk fáradalmait. Ezért is kell kétszer annyi pihenés, mint amennyi aktív életünk.
2009. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!