Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » KYLE XY? Valaki nézi közületek...

KYLE XY? Valaki nézi közületek a Kyle, a rejtélyes idegen (Kyle XY)?

Figyelt kérdés

Ki a kedvenc szereplőtök és miért?

Melyik a kedvenc részetek?

Kor? Nem?


U.I.: egy 13 éves unatkozó lány:D


2011. febr. 21. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Jujj, én nagyon rég láttam, és nem végig. Most hirtelen az ugrott be, mikor esik az eső és játszanak otthon vmi táblás játékot, és kijön egy szám...

Meg megjósol egy villámcsapást a kertbe, meg mindig a kádban alszik.

De az is vicces mikor be akarják íratni suliba, nem tudja kitölteni a teszet, odaadják neki a törikönyvet, és simán kitölti :D

Erre a sorozatra gondolsz te is? A TV2-n ment réges régen...

15/l

2011. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen..van benne egy kísérlet, és lesz az "okosgyerek"..most kaptam meg a netten nemrég, de én a tv2-n nem láttam soha..
2011. febr. 25. 23:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Én igen, a TV"-n kezdték vetíteni először délután körül, de ennek már kb 3 éve.

Viszont a végét sose láttam. Ki ő? :D

2011. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ahhoz hogy megértsd a történetet meg kell nézd a filmeket..nagyon aranyos film. Ő egy kísérlet alanya, Einstein ötlete volt, mivel ő ugye többet volt az anyja méhében, mind egy átlagos gyerek, ebből arra következtetett hogy azért képes olyan dolgokat felfogni amit mások nem. És emiatt egy terhes anyának próbálta meghosszabbítani azt az időt, hogy a gyerek agya többet fejlődjön. Sikerült is neki de az anya, a gyerek születésekor meghalt, és a gyerek, mivel nem akart több áldozatot, egy tartályban próbálta mindezt. Sikerült neki, így született Kyle. Aztán ott bonyolódnak az események, de nem lövöm le a poénokat.:)
2011. febr. 26. 11:51
 5/5 anonim válasza:

Mindjárt végignézem a 3. évadot is :D nagyon jó sorozat, viszont nagyon jólenne ha Jessivel végleg összejönne Kyle :)

16/f :P

2011. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!