Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy kell gondolatot olvasni,...

Hogy kell gondolatot olvasni, te tudsz? (akkor én most mire gondolok)

Figyelt kérdés
irjátok le vagy adjatok hozzá linket, előre is köszi, ja és ha tudod bizonyítsd!

2012. ápr. 22. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
kiváncsi vagy, hogy tud-e valaki, mire gondolsz és hogy vannak-e gondolatolvasók
2012. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*tudja
2012. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindjárt szólok Xavier professzornak, hogy lássa el a bajodat.
2012. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Gondolatot olvasni szerintem nem lehet. Max remek emberismeret és megérzések alapján be lehet saccolni mire gondolhatsz. A jósok is így csinálják! :)
2012. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Lehet godnolatot olvasni, csahogy nem tud mindenki.

Nekem egyszer teljességgel bebizonyította valaki.

Hazudtam egyszer a valakinek, és ő meg akarta mutatni nekem, hogy ő tudja, hogy hazudok, és hogy ő ki tudja olvasni a fejemből, hogy mit gondolok. Legközelebb kb. egy hónap múlva találkoztunk egy társaságban. Beszélgetés közben azt mondta nekem, hogy ő képes megmondani, hogy milyen színű bugyi van a nőkön. Bosszantó volt számomra, és mondtam is neki valami gorombát. Aztán elment másokkal csevegni, aztán visszajött, és beszélgettünk, ő meg egy barátnőm, és én. Közben én állandóan mérgelődtem, és azon töprengtem, "tényleg, milyen színűt vettem fel? Már nem is emlékszem." Aztán beugrott az agyamba, hogy a világoskéket. Abban a pillanatban rám mutatott, és azt mondta: "Világoskék"!

2012. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A feleségem, mindig tudja, hogy mikor hazudok neki... :(((

- őt kellene megkérdezni!!!

2012. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!