Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A fekete tényleg blokkolja a...

A fekete tényleg blokkolja a pozitív rezgéseket?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretek fekete ruhákban járni (csinos, nem komor ruhák, 1-1 színes kiegészítővel feldobva), és eddig nem vettem észre semmiféle negatív hatást. De sokan vannak ellene. Mekkora jelentősége van a ruha színének, amit viselünk?

2012. ápr. 24. 22:00
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

"A fekete szín viselete a közvetlen környezetünkre is hatással van. Ha két ember negatív entitás által van megszállva és mindketten fekete színt viselnek, az csak segíti a fekete energia cseréjét a két negatív entitás között."


"A negatív energiák hatásainak megfelelően: Egy, a negatív energiák irányítása alatt álló személy általában jó rezgéseket észlel még a fekete színből is. Mind a négy testünk, mégpedig név szerint a fizikai testünk, az elme, az intellektus és a szubtilis ego, spirituálisan lebénulhat, amikor az ember negatív energiák által van megszállva. Ha a „distress” hosszabb ideig tart, a személy lassan elkezdi elveszíteni saját személyiségét."


/spiritualresearchfoundation.org/.../how-colours-affects.../

2012. ápr. 24. 22:12
 2/26 Smartguy86 ***** válasza:
88%
Ha eddig nem vettél észre semmit, akkor te az emberek azon szerencsés 99 százalékába tartozol, akik még nem hibbantak meg teljesen!
2012. ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Vagy pedig tudtomon kívül már negatív energiák befolyása alatt állok, és ezért érzek ki még a feketéből is pozitív energiákat. :)
2012. ápr. 24. 22:47
 4/26 anonim ***** válasza:

Ha az tetszik, hordjad azt:)

Az izgulas meg stresszeles 1000szer rosszabb

2012. ápr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Snapette ***** válasza:
91%

Az ilyen hablaty szövegeknek jellemzőjük, hogy sok "szakkifejezést" használnak, válogatás nélkül véve őket különböző területekről és mosva össze az értelmüket, de sikeresek ezáltal abban, hogy fajsúlyosnak és jól kidolgozottnak, tudományosnak tűnjenek.

Tehát, fogalmak:

1. mi az, hogy negatív entitás? Mit ért alatta? Miben negatív, milyen skálán? Az entitás az egyszerűen létezőt, önálló létezőt jelent, ilyen szempontból mondhatjuk a kutyára is, hogy entitás. Szóval miről is van szó?

2. fekete energia? ammegmi? Az energia, a tudomány mai állása szerint lehet többféle: hő, elektromos, nukleáris, mozgási és helyzeti (meg ezek derivátumai), de olyan, hogy fekete nincs. Jó lenne tudni, hogy mit értenek alatta, de igazából semmit, csak egy fogalomtársítás, ami jól hangzik, és nem jelent semmit. Aztán még variálja is: a negatív energiák hatása alatt álló személy. hahahahaha. megint. milyen skálán negatív? Hogy érti, hogy negatív energia, és hogy tud az engem irányítani, miben? Mint vasorru bábát a mágnesasztal?

3. Négy testünk: fizikai (na, erről legalább tudjuk, mi akar lenni), elme, intellektus, szubtilis ego. Mi a különbség az elme és az intellektus között ebben az összefüggésben, és mi a bánat az a szubtilis ego, milyen tudományból szedték és rakták össze? A freudi felosztásban van id, ego és szuperego, de szubtilis nincs...

4. spirituálisan lebénulhat a fizikális testem? Mert megszálltak a negatív energiák? Az energia nem megszáll, az vagy van, vagy nincs, és ha van, akkor az valamilyen, de nem 'negatív', mert olyan nincs. Engem pl. "megszáll" az energia, mikor eszem, mert az ételből energiát nyer a testem, és akkor ez most pozitív vagy negatív? És hogy bénulhat le a lábam spirituálisan? Ami lelkit jelent, csak így leírva jobban hangzik.

5. A distress azt jelenti, baj, zavar, szóval ha sokáig tart a fizikális testem spirituális lebénulása, akkor elvesztem a személyiségem...


hát ha ezt valaki komolyan tudja venni, akkor annak már rég nincs saját személyisége, de, hogy válaszoljak a kérdésedre, ha nyáron a harminc fokban tiszta feketében jársz, akkor valóban lesznek bajok, izzadni fogsz, mert mindabból, amit ez a hablaty mondott egy lényeges dolog maradt ki, egy igaz dolog: a fekete elnyeli a fényt, nem veri vissza, tehát sokkal hamarabb melegszik, ergo meleged lesz benne, ez az egyetlen negatív hatása.

2012. ápr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. ápr. 25. 02:05
 7/26 anonim ***** válasza:
Elméletileg az energiaáramlást nyomja el, bár nem hiszem, hogy túl nagy mértékben (kivéve, ha minden létező dolgod fekete). Ebben a negatív és a pozitív is benne van, tehát kétélű a dolog. Az a fekete energiás hozzászólás azért vicces volt.
2012. ápr. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Pietrosol ***** válasza:

Ha valakinek a fekete színről negatív dolgok jutnak eszébe:halál,gyász,szomorúság,sötét...,akkor rossz hatással lehet rá.

Ha nem társít hozzá ilyen képeket,akkor meg nem"blokkolja a pozitív rezgéseket".

2012. ápr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

A színeknek csak pszichológiai hatása lehet, spirituális nem.

Ha tetszik, hordjad! ;)

2012. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Engem felettébb érdekel, mik azok a "pozitív rezgések", meg úgy egyáltalán a rezgések. Csak sajna nem valószínű, hogy ostoba hablatynál többet tudna mondani róluk bárki.
2012. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!