Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fekete szemöldököm van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete szemöldököm van a világos hajamhoz. Számít ez valamit akár pozitív vagy negatív irányba?

Figyelt kérdés

A szemöldököm fekete, de a hajam szőkésbarna színű. Ez furcsa? Különleges? Nem jó? Gáz? Mit gondoltok? Az is érdekel, hogy ez mit számít a lányoknál.

Egy lány az osztályból azt mondta, milyen fura, amivel nem tudom, hogy mire gondolt, anya egyik barátnője pedig megjegyezte, hogy milyen különleges.


16/F


2010. júl. 24. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

az nagyon jóó!

nekem tetszenek az ilyen pasik :)

2010. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
nekem barna szemem van barna hajamhoz és én sem tudom mit tegyek, kétségbe vagyok esve, szerintetek csúnya vagyok?
2010. júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

bazzeg! ekkora problemat!

bozontos legalabb a szemoldok? mert ha igen, akkor fesuld a hajad koze, majd ugy nez ki, mintha melirozott lenne...

ha valakinek tetszel, nem emiatt fogsz tetszeni neki.

2010. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
amúgy meg tökmind1 milyen a szemöldök meg a haj ha valaki büdös, csúnya, vagy 1 foga van de az is rohad... stb stb
2010. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ez kb olyan, mintha azt kérdeztem volna hogy az egyik hajszálam kicsit eláll a másiktól, akkor ez most probléma?
2010. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló: szerintem nem tök mind1 milyen a szemöldöke.én pl azt nézem meg először egy pasi arcán :)

nekem tetszik ha ilyen mint a tiéd :)

2010. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
bocsi,utolsó elötti
2010. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

De amúgy igen, ha egyetlen gondom van önmagammal, akkor ez az. És azért van ez az oldal, hogy megtudjam mások véleményét, mert érdekel. De ne azt véleményezd, hogy miért teszem fel a kérdést, mintha ez lenne a legnagyobb gondom, hanem, hogy mit gondolsz a világos haj + fekete szemödökről. Ha srác vagy és te még nem gondoltál ilyenre, elhiszem, hogy hülyének látod a kérdést, mint ahogy én látnám, ha te az izmaidról kérdeznél.


Komolyan, ki kellett volna írnom, hogy más srácok inkább ne válaszoljanak

2010. júl. 24. 11:17
 9/15 anonim ***** válasza:
hátigen 16 évesen nincs más gondja az embernek mint a szemöldöke... 5 év múlva is ezen problémázz és jó lesz az életed
2010. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező? :)
2010. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!