Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A fekete tényleg blokkolja a...

A fekete tényleg blokkolja a pozitív rezgéseket?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretek fekete ruhákban járni (csinos, nem komor ruhák, 1-1 színes kiegészítővel feldobva), és eddig nem vettem észre semmiféle negatív hatást. De sokan vannak ellene. Mekkora jelentősége van a ruha színének, amit viselünk?

2012. ápr. 24. 22:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Kedves előző!

Pozitív rezgés az, ami támogatja az életfolyamatokat. Tessék, kössél bele :D

2012. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Definiáld: életfolyamat.

Életfolyamat például az emésztés, szóval ha lepihenek ebéd után, az segíti az emésztésem, mert nyugodt környezetben vagyok (csak egy példa), tehát a pihenés egy pozitív rezgés? :D

2012. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ez ott bukott meg, hogy a pihenés és az evés fizikai tevékenység. Életfolyamatok támogatása = az egészséges állapotra irányítás, vagy annak megtartása. A következő kötözködés előtt kérlek gondold át magadban mi az egészség jelentése. Köszönöm.
2012. ápr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Ez a kifejtés elég semmitmondócska, szóval ha olyan nagyra vagy a "tudásoddal", akkor mutasd is meg, mert ez még mindig az ostoba hablaty-kategória.

De egy ezóstól mit is várunk...

2012. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Te már eldöntötted, hogy igazad van, és akárki akármit mutatna, találnál rá magyarázatot, hogy megóvd a világképedet. Én ezt tiszteletben tartom. Nem mindenkit érdekel a matematika, a festészet vagy az energiagyógyászat. Attól még nem szólok le egy festőt, hogy szerintem te csak egy hülye festő vagy, mert bár én még sosem festettem, de tudom mi a festék, a vászon és nem találtam benne semmi nekem valót.

Ezósok pedig nem léteznek. Az ezoterika szóból indulsz ki, ami eredetileg teljesen más jelentéstartalommal bír. Kértelek, hogy írd le, hogy szerinted mi az egészség. Ez nem bonyolult. Nem tetted, hanem axiómaként éled meg a saját világod igazait. Ebbe miért kellene bárkinek is beleszólnia? A te életed, tégy vele amit akarsz.

2012. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Tipikus ezós önvédelmi mechanizmus, csak nehogy be kelljen ismerni, hogy tévedhet a hitében :D Akkor jön ez a "akárki akármit mutatna, mindegy", ha te már semmit nem tudsz mutatni, de ragaszkodsz a hülyeséghez. Aztán jön a kössünk-bele-minden-szóba-mert-mást-nem-tudok-harcmodor, és a tettetett sznobizmus :D Ismerem a fajtád, nyugi, az ilyenek hiszik magukat baromi polkorrektül okosnak, miközben eszement marhaságokban hisznek, ellenbizonyítékokat általában el sem olvasva, ha meg mégis sikerül valamit az agyukig eljuttatni, orrukat szipákolva odébbállnak, majd folytatják ott, ahol abbahagyták :D


Ja, és a te módszereiddel élve: nem azt kérted, hogy írjam le, mi az egészség, hanem hogy gondoljam át :D HÁ!

Még mindig várom a kifejtett, magyarázó, pontos leírását a "pozitív rezgések"nek és társainak, de gondolom most jön az, hogy minek fecséreld rám az időd, amikor meggyőzni úgysem tudsz :D Való igaz, 0 valóságtartalommal a hátam mögött én sem mernék bizonygatni


;)

2012. ápr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

A hozzáállásoddal az a baj, hogy tapasztalat nélkül szeretnél megérteni valamit.

Ez sajnos ebben a témakörben kb. képtelenség. Senki sem fog mutatni neked semmit.

Ha érdekel, és tényleg érdekel, nem csak fikázni akarod, akkor próbáld ki.

Olvass a témakörben, kísérletezz, gyakorolj.

Ne abból indulj ki, hogy csak az van, ami mérhető. Villámcsapás előbb volt, mint az amper vagy volt definíciója.

Tűz is előbb volt, mint hőmérő. Ezek persze extrém példák.

De a denevérek például lesz*rják, hogy akkor is tudtak tájékozódni, mikor még az ő frekvenciájuk nem volt mérhető.

Ezeknek a dolgoknak is van tapasztalható, érezhető és bizonyos esetekben mérhető oldala.

Vannak emberek, akiknek kell ezzel foglalkozniuk, és vannak, akiknek nem. Ez megint csak az előbbi matematikus/festő/energiagyógyász példa.

Ezzel most nem téged akarlak megsérteni:

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

2012. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Elnézésedet kérem, amiért szétoffoltuk a kérdésedet.

2012. ápr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Semmi gond, írjatok nyugodtan. :)
2012. ápr. 26. 06:26
 20/26 homo ludensz ***** válasza:
Egy dolog biztos a különböző színek különböző frekvencián rezegnek. Például mint tudjuk a piros lámpa ősidők óta a prostiházakat jelenti.Szexuális stimuláló szerepe van és a szaporodásért felelős csakrára van hatással.Most nem megyek sorba a színeken de azt bizton állíthatom hogy egy szürke színek nélküli világban nem szeretnék élni. Tudjátok miért nem gyártottak fekete Trabantot? Mert német brikettnek nézték volna.
2012. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!