Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz az hogy amire sokat...

Igaz az hogy amire sokat gondolunk azt bevonzzuk magunknak?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat gondolok egy ismerősömre, hogy csókolózunk és hogy együtt alapítunk családot. Próbálok másba beleszeretni (vele évek óta nem jutunk túl a barátságon, valahogy nem lát az orrán túl) de mindig csak őt szeretem.

Szerintetek? Tapasztalat?


2012. máj. 1. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
:)
2012. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Én valakire másfél évig gondoltam állandóan. Elképzeltem, hogy összejövünk, boldogok vagyunk stb. Hát, semmi nem lett belőle. :(
2012. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer jött be eddig.
2012. máj. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ha ez így működne, akkor már 5 éve boldog párkapcsolatban élnék a fiúval, akibe úgy belezúgtam, hogy a mai napig gondolok "úgy" rá. De amikor egy 2 éves periódusban még intenzívebben is éreztem iránta, és tényleg minden gondolatomat ő töltötte ki, akkor sem történt semmi előremozdulás. De még egy tyúklépésnyi sem.

És ez úgy kb. mindenre igaz, nem csak párkapcsolatai dolgokra.

2012. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy időben sokat gondoltam Angelina Jolie-ra, mégis a Brad Pitthez megy feleségül. Szóval párkapcsolatot így létrehozni nemigen lehet. De egyébként a vonzás törvénye működik, de a baj az, hogy főleg a rossz dolgokat vonzzuk be, tehát azt, amitől félünk és szorongunk miatta.
2012. máj. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg esténként a szobádban (pl:jógalégzéssel,az segít) gondolni rá.de ne úgy mint a leendő férjed vagy ilyesmi hanem csak egy emékképet ("videót") idézz fel magadban róla.próbálj meg minden más gondolatot kiküszöböli(ami nagyon nehész és sok gyakorlást igényel) és csak az ő képét lásd. Én is ezt csináltam 2 hónapig minden este mert nagyon tetszett egy lány. 2.5 éve nem találkoztunk akkor már, és az eggyik este felhívott csak úgy.Nem tudta megmondani miért csak érezte hogy szeretne felhívni, mert valahogy olyan "hiányszerű" érzése volt.Aznap este elmondta hogy vonzódik hozzám és hogy szeretne velem találkozni. (a vonzódás nem a sok rágondolás eredménye volt hanem szimplán bejöttem neki már előtte is csak nem monda meg.)Szóval ha sokat "tisztán", erősen,és pozitív jó érzésekkel gondolsz valakire lehetséges hogy előbb-utóbb valahogy kapcsolatba fog veled lépni.Persze ez rajtad is áll pl:mennyire vagytok közel egymáshoz,mennyire ismered és szerintem némi lelki(spirituális rákészülés és "fejlődés" is szükséges hozzá ami lehet hogy bonyolultnak tűnik de nem az.már néhány lefekvés utáni relaxáció,meditáció,légzésgyakorlat+meditáció is fejleszt.

remélem segítettem.

2012. máj. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát tulajdonképpen egymás lelki társai vagyunk úgy hogy nagyon közel állunk egymáshoz :)

Megpróbálom a meditációt és a pozitív gondolatokat :)

2012. máj. 2. 06:24
 8/11 anonim válasza:

Én hiszek a vonzás tőrvényében.De nem elég ha csak sokat gondolsz rá hanem hinned is kell benne.Tehát gondolj arra,hogy már együtt vagytok ,és csak ídő

kérdése,hogy megvalósuljon a dolog!

2012. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, mert ez rajta is múlik.

Ha nem tetszel neki eléggé, vagy nem szeret beléd magától, akkor szerintem ilyen bevonzós trükkökkel is csak ideig-óráig lesz veled.

2012. máj. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
...
2012. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!