Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik illik jobban össze:...

Melyik illik jobban össze: kos nő és ikrek férfi, vagy kos nő és rák férfi?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Tudja a rák.
2012. ápr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A rák, legyen az nő, vagy férfi, leginkább más vízjegyűekkel illik össze, mint a halak, vagy más "ollóssal" mint a skorpió.
2012. ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kos és az ikrek jobban, sőt egész jól, mindegy hogy melyik a nő vagy a férfi.

A kos nő, ha olyan igazi kos, akkor nehezen illik össze a rákkal. Tűzjegyűek közül csak a nyilas passzol a rákhoz, abban az esetben, ha a nő a nyilas. A nyilasban van elegendő megértés, érzékenység, humor, hogy jól kijöjjön a rákkal, a kosból vagy oroszlánból ezek nehezen előhozhatók. Az is túl nagyjából i megállapítás, hogy a rák csak a vízjegyűvel jön ki jól, mert nem igaz, sőt egy skorpió úgy kikészítheti, hogy csak na, egy halakkal olyan unalmas lehet az élete, hogy borzasztó.


Aztután ott van az is, hogy NEMCSAK A NAPJEGY SZÁMÍT! A többi bolygó is.


Kérdésedből gyanítom, hogy te vagy a férfi, aki az ikrek-rák határán született, és kos nőt akarsz meghódítani. Eltaláltam? Ez esetben jobb, ha azt mondod, hogy ikrek vagy! :)

2012. ápr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én inkább arra gondolok hogy a kérdező kos nő és hezitál egy ikrek és egy rák férfi között..


Az ikrek jobban illik elvileg hozzá, de láttam már működő kos-rák kapcsolatot ebben a felállásban sok minden múlik azon, hogy mennyire megértő, türelmes a rák úriember. mert a kos nők minden rossz indulat nélkül elég temperamentumos, irányító típus és nagyon nagyon makacs. A rák pedig megértésre törődésre vágyik függetlenül a nemétől.


De mint írták is ez csak napjegy, rengeteg dolog befolyásolja még. Az sokat segít ha legalább az aszcendenseket megtudod, mert felnőtt korban már egyre inkább azok dominálnak inkább.

2012. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ikrek férfi (mert én is az vagyok :D).

Komolyra fordítva a szót: nem a csillagjegyek alapján érdemes választani.

2012. ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm az eddigi válaszokat. Másodszor pedig tisztában vagyok, hogy nem horoszkóp alapján kell párt választani, én igazából most kezdtem el érdeklődni az ezotéria iránt. Csak a tapasztalataimat szerettem volna összevetni a leírtakkal. Természetesen szívesen várom a további válaszokat is. :)

És én vagyok a kos nő, igen. Az aszcendensem oroszlán, ha minden igaz, az urakét sajnos nem tudom.

2012. ápr. 11. 19:24
 7/9 anonim ***** válasza:

A napjegyed és az aszcendensed is tűz jegyű, nekem ideálisabbnak tűnik az ikrek mert egy kettős tűz jegyű minden bizonnyal erős temperamentumú hölgy, nem biztos hogy szerencsés páros a vízjegyű rákkal. De persze jó lenne tudni az urak aszcendensét is de ennyiből én inkább ikreket mondanék.


Rák férfihoz inkább, föld jegyű nő illik vagy más vízjegyű.

2012. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kos nő és ikrek férfi :)
2012. ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
rák férfi és kos nő veszélyes kapcsolat,könnyen lehet,h RÁKOS gyerekük születik.;):P
2012. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!