Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vonzás törvényét használóknak:...

Vonzás törvényét használóknak: milyen bizonyítékot tudtok felhozni hogy működik ez az egész? Miket vonzottatok már be?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 10:30
1 2
 1/19 anonim válasza:

én nem hiszek benne, nem is vált be. bár ha a sulira gondolok (csak ma ne feleljek :)) sokszor bevált :)

szerintem ez olyan mint egy vallás. a hit, segít hozzá, hogy legyen kitartásod elérni valamit...

2012. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint a hit, telepátia, csak másként nevezik.
2012. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Editte ***** válasza:
55%

Hali:)

Amit biztosan bevontottam, mert SEMMI esélyem sem volt rá, hogy sikerüljön csak úgy:

1997-ben mutattak a televízióban egy akkor épülő épületet. Földbe gyökerezett lábbal álltam a képernyő előtt és azt mondogattam, hogy én itt akarok dolgozni!

Azt sem tudtam abban a pillanatban, hogy mire építették, majd csak pár perc múlva hangzott el a válasz.


2001. márciusban beadtam teljesen vaktában egy önéletrajzot, májustól már ott dolgoztam!:)

2012. máj. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
Hát ez az épületes közel sincs a bevonzáshoz.
2012. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=N1S2bGh9hGc Ezt nézd meg kérlek.Azóta hiszek benne.
2012. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Láttam már, ezért is érdekelne hogy bejöttek-e másoknak az ott elhangzottak.
2012. máj. 3. 13:46
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

1. foiskolan vizsgaknal, pl 120 tetelbol az elso 4-et tanultam meg, kihuztam a negyediket. de sok mas ilyen is volt.

2. a paromat, es o engem (mint utolag kiderult, o is pontosan elkepzelte minden tulajdonsagomat, ahogy en is az ovet)

3. semmi penzunk nem volt, de vizualizaltunk hogy bmw-t veszunk, ra egy evre megvettuk. (meg utana a masodikat is)

4. eldontottuk hogy Angliaban akarunk elni, de kellene valami ismeretseg hogy el tudjuk kezdeni. a semmibol elokerult egy 15 eve nem latott regi jobarat es segitett elindulni

5. a hely, ahol elunk. mikor kikoltoztunk egy szobaban laktunk,de olcso volt mert a parom fonokenek a hazaban eltunk es nem kellett sokat fizetni. eldontottuk hogy koltozni kene, de csak sajat hazba( nem lakas!),vagy olyanba, ami nem kerul tobbe mint a szoba volt. valamint olyan helyre ami nyugis, nem zajos, jo nagy udvar van, lehet allatokat tartani, csaladot alapitani stb. Veletlenul az egyik etteremben megismerkedtunk valakivel, aki altal meg is talaltuk a helyet, pont olyan, mint ahogy arrol beszeltunk.ezt kb 3 honap alatt vonzottuk be.

6. munkahelyeinket

7. jelenlegi autoinkat

kovetkezo a baba :)

2012. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem bejött.Szerintem hinni kell benne.
2012. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Na most nekem semmi nem jön össze az életben, pedig mindig arra gondolok, hogy enyém lesz a lottó nyeremény, de ha nem is az ötös, a négyes, és most, mert szükség van rá. Olyan erősen akarom, és sehogy sem jön össze.

Ugyanez igaz a munkára is. Olyan erősen akarom, hogy felvegyenek valahova, de még vissza sem értesítenek.

Na most ez a két problémám van - az hogy no job=no money. És olyan erősen koncentrálok, hogy sikerüljön, hogy sikerülni fog, de sosem sikerül.

És még az egészségi állapotom sem kielégítő, pedig nem arra gondolom folyvást, hogy beteg akarok lenni. Sőt van egy olyan betegségem, ami rányomta a bélyegét az egész életemre. Mindig azt képzeltem, arra vágytam, hogy elmúlik, megjavul, de kib.szott velem az élet e téren is.


A Titok című film azt mondja, hogy a vonzás törvénye mindig beválik, ha hisz benne az ember, ha nem. De nem válik be, mert se az univerzum, de az Isten nem veszi a jeleimet.

2012. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mindig a problémára koncentrálsz utolsó.
2012. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!