Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha létezik a vonzás törvénye,...

Ha létezik a vonzás törvénye, lottónyereményt miért nem céloztok meg?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 15:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Mert bevonzani csak a lottószelvényt lehet, kitölteni mindenkinek magának kell. :)
2012. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De nem a lottószelvény fog nyerni, hanem a számok rajta. Innentől kezdve mindegy melyik lottószelvényt tölti ki az ember.
2012. máj. 8. 15:41
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
mert valójában nem a pénz a lényeg, hanem az, amit veszel rajta. autó, nyaralás, számítógép, ruha, ékszer stb.
2012. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

"De nem a lottószelvény fog nyerni.."

Tudom, ezért volt ott a szmájli a végén. :)

2012. máj. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor máshogy kérdem. Ha ennyi mindent lehet belőle kezdeni, hogyhogy nem vonzottátok be még? Mert azt nem hiszem, hogy nem lenne hova rakni, és azért nem akarjátok.
2012. máj. 8. 15:57
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Én egy Porschét vonzok már 25 éve , de már nem sok kell , hogy meg legyen . :)
2012. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Hát, nekem az a tapasztalatom, hogy ha megvan a célod, amit szeretnél, azt igyekszel bevonzani, akkor előbb-utóbb a hogyan is megjön - és az esetek nagy részében egyáltalán nem a pénz a lényeg, hanem a probléma megoldása. Tehát, ha én pl azt akartam, hogy legyen egy autóm, akkor nem ott termett hipp-hopp 3 milka a bankszámlámon, hanem szépen lassan kiderült, hogy ez is tud segíteni, az is tud segíteni, meg tudjuk venni, PONT eladja az ismerős, PONT baráti kereskedésnek adja el, PONT azt tudja, amit én szeretnék... Egy dolog nem stimmelt, a színe, de ma már azt is imádom :D
2012. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
A lottónyeremény a bevonzása a legnehezebb, és bármilyen mágikus cselekedet, aminek pénzszerzés a célja, és ingyen. Mivel mindenki a pénzre hajt (akár tudaton kívül is) így ez a legnehezebb.
2012. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%

Mivel nem létezik.

Egy eltorzított marhaság az egész.

2012. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Vonzom én vonzom minden héten, de úgy látszik rossz a mágnesem.
2012. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!