Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha létezik a vonzás törvénye,...

Ha létezik a vonzás törvénye, lottónyereményt miért nem céloztok meg?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 15:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ÉN meg szoktam célozni a lottónyereményt, de a mágnesem mindig a 2-3 találatosokat vonzza
2012. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én már elkezdtem a Napot vonzani a Föld felé.
2012. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mert a vonzas torvenye nem ego szintrol mukodik
2012. máj. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Látod kérdező ez nagyon jó kérdés!! ha minden vajákos ennyi sületlensége igaz lenne, akkor Ők miért nem milliárdosok?c...c...c.


Kedves kérdező, mert az egyik szélhámosság a sok közül amit fröcsögnek a tv csatornákból és egy csoportosulások vajákosok--üzlet édesem az ő számukra!


Először a vonzástörvénye korunk szélhámosainak találmánya azért hogy elmenj és igénybe vedd az ő halandzsájukat vagy segítségüket nem kis pénzért. Semmit nem lehet bevonzani, se sikert se pénzt se szerelmet.


Mindenért meg kell küzdeni. Akarni kell és tenni mindenért. Még a szerelemért is.


A vonzástörvényét abból spekulálták ki és kerekítették egy bődületes marhasággá, hogy az ember lélek és test kisugárzik, vagy VONZÓN (kedves, meleg sugárzással)vagy épp TASZÍTÓN (unszimpatikus jelenségként)Ezt nap mint nap észlelhetjük. S igy van mindennel ez kell nekem tettszik, az undorító nem kell.


57.f. Összeesküvés elméletek? Megtévesztések vagy manipulálásotok?


Keres rá erre a fejezetre és megismerheted az összes mostanság új-keletű vagy antik poraiból előkotort baromságot amivel az embereket manapság hülyíteni igyekeznek hogy EGYESEK megélhessenek a hiszékeny emberekből-- vagy élvezkednek a mások riadalmától


2. fejezet. Létezni a Mindenségben

19. f. A két csodálatos lelkünk.

Egy másik blog másik kettő fejezetéből megismerheted, hogy mi az ami kisugárzik minden élőből.

2012. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Katca válasza:

Kedves Fórumozók!

Véleményem szerint, a lottónyereményt csak az tudja bevonzani, aki teljes mértékben hisz abban, hogy az az Övé!Igaz én nem a lottón,de sorjegyen is és a bizonyos 5 perenként húzásos játékon nyertem. Jött egy sugallat, ami azt éreztette Velem, hogy nyerni fogok rajta... Először koncentráltam rá, aztán pár hónapig is álmodtam felőle és 2-3 hónap elteltével, amikor nem is számitottam rá, nyertem 2 millió forintot. Hihetetlen volt abban a pillanatban, de jobban végig gondolva rájöttem, hogy voltak jelek. A másik eset, hogy kinéztem magamnak egy sorsjegyet,amit mondogattam magamnak, hogy én azzal nyerni fogok... Meg is történt, bekerültem a TV-be és láss csodát... Sokáig nem akartam beküldeni a sorsjegy alján lévő cetlit, sokan mondták, hogy küldd már be.. én akkor még nem éreztem, aztán eljött a pillanat és befordultam a sarkon egy lottózóba és elküldtem. Több ezer jelentkező közül választottak ki.

Van aki szkeptikus ezekkel a dolgokkal kapcsolatban, amivel semmi baj sincs-hisz különbözőek vagyunk! Mindenki úgy él, ahogy szeretne! Én hiszek a csodákban, ami lehet mindennapi is és tudom, hogy meg tudom változtatni az életem és legfőképp azokét akiket szeretek!

Üdvözlettel:

Katca

2015. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én már 4 éves korom óta vonzom a különleges képességeket , szupererőket amivel csodát teszek s megváltoztatom avilágot ,de még se híre se hamva... Xd 46f
2015. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!