Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy a szobámban...

Lehetséges hogy a szobámban megnyilt egy dimenziokapu?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 16:43
1 2 3 4 5
 41/49 anonim válasza:
Tudtam én, hogy minden nagy kapu mellett van egy kis kapu! Tehát, nem fog változni semmi, mert a protekció már a nagyon várt új dimenzióban is teret kapott!
2012. máj. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
MUTASD A KÉPET!!
2012. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

A képet kérőknek felraktam egy dimenziókapuról készült képet, a másik dimenzióban!

Menjetek át, ott a bal szélről a harmadik az enyém!

2012. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim válasza:
ne használd, vegyél hopp-port. én kocsmából hazafelé mindig hopponálok
2012. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 Kutyus70 ***** válasza:
100%
Úgy kéregetitek azt a képet, mintha atomfizikusok lennétek. :D Ha mondjuk holnap felrakná a képet, akkor meg azt irkálnátok, hogy áááá... ilyen nem létezik, ezt tuti meg photoshoppoltad, meg ilyenek. :) Tehát aki nem hisz az ilyesmiben, annak nem értem minek fotó? Egyetlen értelmes hozzászólást olvastam, (kár, hogy az illető névtelenül írta) miszerint bizonyos tudás és képesség blokkolva van az agyunkban. És azért "biztonsági okokból" ahogyan ő fogalmazott, mert ha hirtelen mindent megtudnánk és megértenénk, abban a pillanatban beleörülnénk. Ezért egy "biztonsági szelep" mindig gondoskodik az evolúció során, hogy mennyi információ adagolható az emberi agynak. Az ember mindenképp fejlődik, és lehet, hogy 500.000 vagy 1.000.000 év múlva olyan természetesek lesznek az ember számára ezek a dimenzió kapuk, és más, ma még felfoghatatlan dolgok, mint napjainkban megnézni egy bacit mikroszkóp alatt, vagy egy szomszédos naprendszerben lévő bolygót egy csillagvizsgáló teleszkópján keresztül. (ugye ezek is még csak sci-fi-nek számítottak alig 150-200 évvel ezelőtt...?)
2012. máj. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

A 33-as hozzászóló vagyok (a névtelen), nem a válaszom kedvező minősítése miatt jelentkezem újra, hanem azért, mert nem egészen értek egyet a felvázolt jövőképpel.

Ha az emberiség erkölcsi normái hasonlóképpen romlanak az idők folyamán, mint az elmúlt évszázadban, évezredek múlva (szerintem) még kevesebb olyan információhoz juthat az emberiség, amivel árthat. A múltban az emberek gondoskodtak a közösségük elesett tagjairól, még két generációval ezelőtt is három generációs "sor"-házak épültek (utcafronton a fiatalok, középen a szülők, az úttól legmesszebb a nagyszülők), ahol értelmes munkamegosztással felügyeltek a kisgyermekekre a nagyszülők, míg az erős, munkaképes családtagok a szükséges munkákat végezték...

Együtt étkeztek, praktikusan megosztották a feladatokat.

Ma pedig az önálló életforma a divat, a törődés a felmenőkkel a beszőkülő anyagi lehetőségek miatt is egyre nehezebb. Sőt! Már fordítva működik a dolog! Az öregek segítik a fiatalokat, aztán felbuknak.


Visszatérve az eredeti témához: mi lenne, ha az időjárást teljes mértékben befolyásolni tudná az emberiség?

Sok szomszédnál lenne jégverés...


Olvastam egy leírásban, hogy valamikor az 1900-as évek elején egy őserdei eldugott népcsoport vallási vezetője (súlyosan beteg lányának meggyógyításáért hálából) beavatott egy odavetődött kutatót a levitáció gyakorlatába. 2x2x2 m-es (több mint tíz tonnás!) kőtömböket néhány ember körbeállt egy redőtől megtisztított téren, egyre gyorsuló dobverésük hatására a kövek lassan megemelkedtek, majd kissé inogva a mintegy kétszáz méterre lévő hegyoldal kijelölt helyére "lebegtek" el, mintegy támfalat alkotva ott. A leírás korrekt, reálisnak ható, nem szenzációhajhász, sokkal inkább tudományos igénnyel volt megfogalmazva.


Biztos vagyok benne, hogy ma a levitáltató (gravitációt legyőző, tömegeket lebegtető) képességet az emberiség elsősorban NEM a közösség érdekében hasznosítanák (csak?)...


Tehát az emberi memória blokkolt részébe került. Hogy csak egyelőre? Most még úgy érzem, indokoltan, de az emberiségnek mentálisan változnia kell, ha nem akar atomjaira hullani, és akkor...

2012. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges, nekem is van :)


[link]


kérdező, adnál életjelet, ha képet nem is?

2012. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Hú, ez nagyon szép ajtó.:)

Engem is érdekel a "felhős" kép.

2012. okt. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
A kérdezőt elnyelte a dimenziókapuja.......
2013. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!