Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Olyan kérdésem volna, hogy...

Olyan kérdésem volna, hogy hallotam még régeben, hogy van valami terápia ahol meglehet tanulni álmodni! Igaz ez? És ha igaz hol lehet ilyet megtanulni?

Figyelt kérdés
Konkrétabban arra gondolok, hogy teljes mértékben te irányítod az álmodat és arról tudsz álmodni amiről éppen akarsz!
2012. máj. 19. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem nevezném terápiának és nincs szükség fizetős előadásokra, hogy megtanuld. Elég csak megnézned ezt az oldalt, ahol technikák tucatjait találhatod meg:


www.tudatos-alom.hu

2012. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt tudatos álmodásnak nevezzük vagy röviden csak TÁ-nak.Ehhez nem kell semmilyen terápia,ezt magad is elsajátithatod.És igen az előző jó oldalt linkelt be,én annak az oldalnak a segitségével tanultam meg a TÁ-t.Sok szerencsét!
2012. máj. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És frankón azt álmodjátok amit csak akartok?

Sőt még irányítani is tudjátok? Szinte hihetetlen, azt hittem ez csak mese! Köszi a tippeket

2012. máj. 20. 12:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen! irányithatod az álmod és azt csinálsz amit csak akarsz pl repülhetsz,utazhatsz,ehetsz,ihatsz egyszóval akármit csinálhatsz ami az eszedbe jut...De am ténleg hihetetlen,de igaz és nagyon jó.
2012. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval ez olyan mint egy extázis! Mintha belennél drogozva vagy ilyesmi! Akkor miért nem csinálja ezt mindenki?
2012. máj. 20. 13:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy százaléka nem emlékszik az álmaira, ennélfogva nem is kifejezetten érdekli őket. Valamint gyakorolni is kell, nem megy egyből általában. Bár ez technika függő.
2012. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az igaz amit a #6 mondott,egyes emberek nagyon nehezen tanulják meg,mert a legtöbb nem emlékszik az álmaikra és álom naplót kell bevezetni,és igy jobban emlékszel.Az egyik legkönnyebb technika a WBTB és ez általában mindenkinek sikerül,szerintem a WILD ami elég nehéz,de mind egyén függő.A tudatos álom.hu-n minden levan irva erről.
2012. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát beleástam magam a sűrűjébe, és számomra egy kicsit félelmetes! Nagyon kiváncsi vagyok mi fog ebből az egészből kisülni :) De ha összejön, akkor az valami elképesztő nagy dolog lenne! Köszönöm mégegyszer a válaszokat.
2012. máj. 21. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!