Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az, amikor szerelmes az ember?

Figyelt kérdés
Ez az 1. kapcsolatom, 1,5 hete vagyunk együtt a barátommal. Tudom, h. én mit érzek, de nem tudom, h. ez már szerelem-e. És az ismerőseim azt kérdezgetik, h. szerelmes vagyok-e már, mert szerintük ez fokozatosan alakul ki vki iránt. A mi kapcsolatunk meg még elég friss.
2012. márc. 15. 19:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"...szerintük ez fokozatosan alakul ki vki iránt..."

Hát.. engem csapásként ért.

Hidd el, megérzed ha egyszer szerelmes leszel olyan istenigazából.. :)

2012. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Tanacs: egy liter eros fekete kave es rogton ugy ver a szived, mintha szerelmes lennel :))
2012. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
18
2012. márc. 15. 19:08
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nagyon várod hogy találkozzatok, mosolyogsz ha eszedbe jut, és kidobod a berendezést az ablakon ha meglátod h valaki más fényképét is lájkolta
2012. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A szerem olyan érzés amikor mindig csak ö jár a fejedben ,rá gondolsz reggel ha felébredsz ,alig várod ,hogy ujra lásd és átöltled ha vele vagy a szived hevesebben ver és boldogság önti ez az egész tested.Ezt az érzést leirni nem könnyü de valami ilyesmeket kell érezned ha tényleg szerelmes vagy.
2012. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó kb. jól leirta :) Ha nem tudod. h szerelem-e, akkor nem szerelem. Ez 100 %
2012. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem ismertem korábban ezt a fiút, aztán vhol találkoztunk, és elhívott randizni. Nagyon megtetszett nekem. 3. randin megcsókolt, na onnantól kezdve számítom, h. mi most együtt vagyunk.

Nagyon jó vele lenni, mindig várom, h. találkozzunk. Akár csak pár percre is, pl. a boltban v. utcán, csak láthassam. Amikor rám néz, amikor rám mosolyog, én elolvadok. Folyton csak a karjaiban lennék. Randi előtt, na meg picit a randi során is izgulok, de ez olyan kellemes izgatottság. Ha vele vagyok, boldog vagyok. Ha megcsókol, ááá, az vmi nagyon-nagyon jó érzés.

2012. márc. 15. 19:12
 9/17 A kérdező kommentje:
Én azt mondanám erre, h. szerelem. Csak mivel ez az 1. kapcsolatom, és tapasztalatlan vagyok ilyen téren, ezért nem tudom, h. jól gondolom-e.
2012. márc. 15. 19:15
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

Jó és reménytelen,megáll az idő azután rohan.

Nem tudsz figyelni ... csak rá, és még se látod.

Egy rózsaszín szűrő van az elmédben, bárki bármit is mondjon róla , hisz ő tökéletes! Még akkor is amikor elhagy , megbánt, mentségeket keresel neki : "végül is a te hibád.. stb."


Sajnos ez igen gyorsan kialakul, és sokáig agonizálhat az ember, főleg ha viszonzatlan.De van úgy is hogy lassan ,nincs rá recept. Nem függ kortól hiába kérdezik mennyi idős vagy. Azért vigyázz a szerelmes ember védtelen!

2012. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!