Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen érzés az amikor berúg...

Milyen érzés az amikor berúg az ember?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Tompábbak az érzékeid. Lassabban mozogsz, reagálsz dolgokra. De függ attól, hogy mennyit iszol.
2012. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Qrva szar, főleg egyedül, de majd megtudod szerelmi bánatodban. Csak úgy, semmi értelme.
2012. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdem, mert lehet, hogy berúgtam.

Többet ittam a kelleténél, aztán amikor később leültem éreztem, hogy szédülök. Körülnéztem és olyan furcsa volt minden. Mintha nem is ott lennék ahol.. Kicsit elmosódtam dolgok, de nem annyira. Csak olyan furcsán láttam. Mint egy horrorjátékban.

Aztán asztalhoz ültünk, hogy együnk.. Elég lassú voltam. Teljesen néma voltam, de enni is nagyon lassan ettem. Semmit sem értettem a körülöttem lévő beszélgetésből. Egyszer kérdeztek tőlem, nagy nehezen válaszoltam is. Egyre erősebben éreztem, hogy ég a gyomrom.. Fájt. Eléggé. Aztán kimentem a mosdóba, alig bírtam menni, közben szédültem is. Na meg hányingerem volt.

Nem sokkal utána haza jöttem, és egyszer ráestem a szőnyegre, le a székről.. És közben nagyon röhögtem, pedig egyedül voltam.

2012. márc. 16. 22:26
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Igen, ilyen, pontos a leírás. Utána lesz a rossz érzés, fejfájás, azt még el kell viselni, az hozzá tartozik.
2012. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
8kor jöttem haza, utána lefeküdtem aludni. 10ig aludtam, most rendben vagyok.
2012. márc. 16. 22:33
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Na ennél még van rosszabb is...
2012. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
De szar lesz neked holnap. :D
2012. márc. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én is lenyeltem egy üveg bort, nem volt hatása csak fáradt lettem, lehet holnap sorstársak leszünk. :D
2012. márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát én kb egy üveg pezsgőt ittam meg valamennyi bort. Majd meglátjuk mi lesz holnap.
2012. márc. 16. 23:33
 10/19 anonim ***** válasza:
31%
Lehet hogy valamit belekevertek az italodba.
2012. márc. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!