Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek volt már valamilyen...

Nektek volt már valamilyen paranormális élményetek?

Figyelt kérdés

Ha igen lécci írjátok le,csak mert érdekel a téma

ha nem volt de olvastátok a kérdést írnátok ilyen történeteket (ismétlem) csak mert érdekel a téma: :D



2012. máj. 24. 19:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Amikor még tudatlan voltam, igen, aztán rájöttem, hogy alvásPARAlízis volt, nem PARAnormális.
2012. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Igen.Beparáztam a sötétben.
2012. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
79%
Párszor előfordult hogy felkeltem éjszaka, és egy fekete alakot láttam a szobámba, hol az ablakomba állt, hol belebámult a pofámba. Utoljára 2 hónapja volt, először még nyáron. Olyankor úgy leblokkolok, hogy még ordítani se tudok, pedig nagyon-nagyon szeretnék :D habár nem tudom hogy valóban szellem volt-e, hiszek a démonokba (olyanba nem hogy egy hallott visszajön, mert a halál után olyan állapotba kerülsz, mint mikor meg sem születtél, így ez kizárva)
2012. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
92%

Igen, gyerekkoromban, úgy 5-6 éves lehettem. A nagyszüleimnél nyaraltam a Balatonnál, egyedül voltam gyerek. Egyedül játszottam, mindig is volt fantáziám, de ezeket nem én találtam ki. Nem vagyok egy nagyot mondós, nekik sem mondtam el.

Egyik alkalommal egy üveggömböt találtam az utcánkban álló beton villanyoszlop belsejében. Odamentem, benéztem, és ott volt. Pár nap múlva meg eltűnt. A másik sztori sokkal meredekebb: egy kis menyétszerű állattal beszélgettem néhány mondatot, miközben épp óriási vihar készülődött, kavargott a szél, engem meg hívtak a nagyszüleim be a házba. Azóta is ha vihar készülődik, az valahogy megmagyarázhatatlan hatással van rám. De ilyeneket nem éltem többé át.

2012. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 korhely válasza:
14%
Engem itt èrt egy ilyen, amikor elolvastam a hsz-okat.
2012. máj. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Harmadik kommentelő a sötét alakos jelenésekkel. Elég tipikusan alvásparalízises tünetek amiket mondasz. Leblokkolsz hogy még kiáltani sem tudsz. Wikipédiázd meg az alvásparalízist, hátha ráismersz pár tünetre. Ilyenkor ha ez történik veled a legjobb, ha megpróbálsz megmozdulni, például megmozdítani az ujjadat. Amint a tested az uralmad alá kerül(ami bekövetkezik ha az akaratod szerint mozdul) a jelenés megszűnik. Ha nem, akkor nem alvásparalízis...és akkor lehet gondolkodni hogy akkor meg mi a posvány lehet az.
2012. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 yossarian44 ***** válasza:
58%

Mindenki, zöld kezet az előzőnek, pont ezt akartam mondani.

belenézni az alvásparába.

2012. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Az elég paranormális, hogy minden elektronikai dolog elromlik a közelemben? :D

2 hónapos a telefonom, már szervizben van. Az összes órám szinte egyszerre áll meg ( a lakásban lévők és a karórám).

Ha már a buszon reggel látom, hogy megállt az órám a kezemen, akkor tudom, hogy ha hazamegyek akkor a 4 órából 3 nem fog működni. :D

A távirányítók nem szeretnek, a számítógépek sem bírják nálam sokáig pedig csak a word-ot használom, a mosógépről pedig már nem is beszélek :D

Anyukám szerint ez egyszerűen a kisugárzásom, de nagymamám szerint van egy szellemem...De igazából én tojok rá. Ezek a dolgok megtörténnek, tudomásul veszem...de az élet megy tovább. :) nem foglalkozom velük.

2012. máj. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
4. válaszoló : "egy kis menyétszerű állattal beszélgettem néhány mondatot" én meg szakadtam a röhögéstől ezen a mondaton.Meg üveggömb volt a betonoszlopban,hát ez jó...:)
2012. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmmel nem rég költöztünk össze (kb. két hete), azóta nagyon fura dolgok történnek. pl. amikor esténként felkelek, általában az összes lámpa ég a lakásban, a függönyök állandóan mozognak, posztereket nem tudok tenni a falra, amikor felteszek párat reggelre az asztalomon van mindegyik, a halakat az akváriumból mindig szétszórja valami a lakásban, valami folyton kopog az ágy mellett... hasonlók!
2012. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!