Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek volt már valamilyen...

Nektek volt már valamilyen paranormális élményetek?

Figyelt kérdés

Ha igen lécci írjátok le,csak mert érdekel a téma

ha nem volt de olvastátok a kérdést írnátok ilyen történeteket (ismétlem) csak mert érdekel a téma: :D



2012. máj. 24. 19:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Érdekes!!!!! a kopogás talán egy kopogó szellem lehet?!
2012. aug. 6. 17:10
 12/18 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodtan írj ha beszélgetni akarsz ilyen témákról! én nagyon kapható vagyok rá! ;)
2012. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 kupicalajos válasza:
33%
Az aki azt mondta,hogy egy sötét alak az ágyánál.Hallottam már hasonlóról az ilyen lényeket imp-eknek nevezik és ha látsz egy imp-et akkor jobb ha nem mozdulsz akkor békén hagy.
2012. aug. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
imp ?Interface Message Processor..vagyis interfész üzenet feldolgozó. Az úgy jó. :D
2012. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%

Pár éve egyik éjjel aludni próbáltam. Nagyon fáradt voltam és kimerült, de nem tudtam elaludni. Egyre idegesebb lettem, hogy nem tudok elaludni, mérgemben gondoltam felkapcsolom a villanyt, olvasok valamit, vagy járok egyet. Aztán amikor próbáltam volna a kapcsolót átnyomni a másik állásba, nem ment, ettől bepánikoltam, visszaestem az ágyba, mintha valami ellökött volna, próbáltam felkelni, de mintha valami a fejemet az ágyba nyomta volna, nem tudtam mozogni, pedig akartam, aztán kiabálni akartam, de azt se tudtam. Ezek után reggel ébredtem és pár napig meg voltam ijedve a dologtól.

Aztán tegnap olvastam itt gyakorikérdéseken valahol (meg most itt is) hogy van olyan hogy alvásparalízis, ami mindent megmagyaráz.

Amúgy szerintem egy csomó dolog van, amit az emberek paranormálisnak vagy természetfelettinek hisznek, gondolnak, közben van rá reális magyarázat.

2012. aug. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 yossarian44 ***** válasza:
64%

"Amúgy szerintem egy csomó dolog van, amit az emberek paranormálisnak vagy természetfelettinek hisznek, gondolnak, közben van rá reális magyarázat."


Ezt pólóra kéne írni, és emberekkel hordatni. Hátha valakinek leesik a húszcentes, hogy az UFO, ami úgy néz ki, mint egy nagyon high-tech vadászgép, az igazából egy nagyon high-tech vadászgép...

2012. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Fruzif válasza:
65%

Mikor olyan 8

éves voltam mikor olyan éjfèlkor felkeltem és rosszul lettem (beteg).. mi ikerhazba lakunk es anya lement szolt a mamanak (tudhatni mikor kisebb voltam legtorszobb a mamaval voltam..)

, hogy jojjon fel mert beteg lettem. Egyedul maradtam abban a kb.: 5 petcben a hazba felig probaltam aludni aztan anya felhott mondta h mindjart jon a mama. En ekkor elaludtam.. mikor meginn felkeltem egy hirtelen (kb.: 1-2 mp) lattam egy feher alakor elsuhanni. De dzt nem is alakbak momdanam nem volt laba..! Nagyon megijedtem utana egesz vegig sirtam. Mikor elmeseltek neki (konnyes szemmel) cdak neztek, es anya nem igazan hitte el . (Anya ilyenekben nem hisz) IGAZAT MONDOK. NEM HAZIDNAK IGY EMBEREKNEK!! LE SE IRTAM VOLNA.... ENNYI IDOT NEM FEKTETTEM VOLNA BELE...

Igazabol meg tortent egypar... megmagyarazhato/megmagyarazhatatlan... De meg ez volt az egyik legfelelmetesebb.

2017. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
56%

#3


Akkor szerinted kik a démonok?

Mármint én is hiszek az ilyenekben de akkor ezek külön lények vagy valakik visszajönnek a halálból?

2020. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!