Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan használod a vonzás...

Hogyan használod a vonzás törvényét? Miket sikerült már bevonzanod?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Amikor egy mágnest a hűtőhöz közelítettem :D
2012. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy a bajom ezzel a vonzástörvénye pókusz-hókusszal: hogy mindig a rosszat lehet könnyen bevonzani. Orbitális mennyiségű bölcsességes közhely mindenfelé az önbeteljesítő próféciákról, hogy ne mondjunk ki rossz dolgokat, mert bevonzzuk őket, meg fognak történni. Bezzeg a lottóötöst vagy a szerencsésebb üzleti dolgokat, aaaazokaaat aztán neeeem...


Úgyhogy székletet hányok az ilyen eleve az igazságtalanságnak és az elnyomó alárendelésnek a jegyében kitalált csudadolgoktól.

2012. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%

Múlt hónapban a Hoth-on jártam (családi és társadalmi okok miatt), de elkapott egy hószörny és lábamnál fogva fellógatott a barlangjában. Na akkor sikerült bevonzanom a fénykardomat. Egyébként képes vagyok az összes tömeggel rendelkező dolgot az Univerzumban vonzani, a gravitációs erőmmel is. Nem semmi ugye?


Luke voltam

2012. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A céljaim elérését segítő embereket, körülményeket.
2012. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én ebben azért nem hiszek, mert én állandóan ha jön valami amitől nagyon félek, úgy állok hozzá hogy "a franca ezt el fogom cseszni", és ilyenkor mindig sikerül a dolog. Volt mikor próbálkoztam a bevonzással, de akkor meg pont nem sikerült semmi amit akartam.
2012. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezt már én is tapasztaltam, hogy az univerzum összes anyagát vonzom magamhoz! Most már kezdek félni, hogy egyszer nem ébredek fel, mert alvás közben annyira magamra vonzottam a Jupitert, hogy elpusztította a Földet!
2012. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!