Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van konkrét sikertörténetetek...

Van konkrét sikertörténetetek a vonzás törvényével kapcsolatban párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Homokos vagyok, 16 éves, és megtaláltam a páromat.
2012. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még nincs, de most kezdtem el próbálkozni vele, ha sikerül, megírom jó? :)
2012. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Konkrét személyt akarsz bevonzani, vagy a még ismeretlen nagy Őt?
2012. máj. 14. 21:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Az eszem az ismeretlen nagy Ő-t, a szívem legmélyén pedig még mindig reménykedek hogy a kiszemeltemet sikerül bevonzzanom. És te?
2012. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Dettó... :)
2012. máj. 15. 00:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem olyan sikertörténetem van hogy mindig azok "vonzanak be" akiknek egy picit se mozgatom meg a fantáziáját, és ha valahogy utalok erre, meglepődnek és tartózkodóak lesznek. Na és korban is kicsit fiatalabbak. Nagyon elegem van már ebből...
2012. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na igen, és kiderül, hogy mindegyiknek van nagy Ő-je...
2012. máj. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, bármit is válaszolnak, ne vedd készpénznek.


Először a vonzástörvénye korunk szélhámosainak találmánya azért hogy elmenj és igénybe vedd az ő halandzsájukat vagy segítségüket nem kis pénzért. Semmit nem lehet bevonzani, se sikert se pénzt se szerelmet.


Mindenért meg kell küzdeni. Akarni kell és tenni mindenért. Még a szerelemért is.


A vonzástörvényét abból spekulálták ki és kerekítették egy bődületes marhasággá, hogy az ember lélek és test kisugárzik, vagy VONZÓN (kedves, meleg sugárzással)vagy épp TASZÍTÓN (unszimpatikus jelenségként)Ezt nap mint nap észlelhetjük. S igy van mindennel ez kell nekem tettszik, az undorító nem kell.


57.f. Összeesküvés elméletek? Megtévesztések vagy manipulálásotok?


Keres rá erre a fejezetre és megismerheted az összes mostanság új-keletű vagy antik poraiból előkotort baromságot amivel az embereket manapság hülyíteni igyekeznek hogy EGYESEK megélhessenek a hiszékeny emberekből-- vagy élvezkednek a mások riadalmától


2. fejezet. Létezni a Mindenségben

19. f. A két csodálatos lelkünk.

Egy másik blog másik kettő fejezetéből megismerheted, hogy mi az ami kisugárzik minden élőből.

2012. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem küzdeni kell, hanem megfelelő lelkiállapotba kerülni és arra ráhangolódva cselekedni. A vonzás törvénye is ezt mondja ki alapból, csak rengetegen félremagyarázzák.
2012. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!