Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Találkoztatok már ilyennel?

Találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek van egy barátja aki szelemekkel foglalkozik,tehát látja ,érzi őket.Egyszer ott voltunk ismerősöméknél,és ott volt a barát is (aki a szellemekkel foglalkozik).Ültünk az asztalná,mikor ismerősöm egyik kis gyereke (akkor 5 éves volt),kijött,és játszott a kisautójával a földön.Erre ismerősöm barátja,feléllt és elkezdte nézni a kisfiút meredt szemekkel,és vagy 5 percig őt nézte,mire megszólaltam hogy miért nézed annyira?Erre ő megkérdezte az ismerősömet,hogy nem szoktatok,e valami furcsát tapasztalni a kisgyereken.Erre ismerősöm azt mondta hogy nem igazán, de néha van amikor hátra fordul és maga mögé néz,sőt volt olyan is mikor este felkelt,sírt és csak egy pontot nézett a szoba közepén.Erre ismerősöm barátja felállt,és körbejárta a szobákat,a konyhát, mindent,mikor egyszer csak bement a kisgyerek szobájába,és olyan vörös lett neki a feje és a bőre, mint a ketchupos üvegnek a flakonja.Utána megszólalt, Így: "Itt van, érzem".Utánna elmesélte az egészet.Rájött hogy a kisgyereket,egy férfi szelleme követi,már nagyon régóta,és szívja az energiáját.Azután rájöttünk,hogy miért szeret a kisgyerek a mamájánál aludni.Azért mert a mamájának olyan aurája van, ami taszítja a szellemeket.Mondja az ismerősöm barátja,hogy ez így nem mehet tovább,el kell üldözni a szellemet.Lefektették a gyereket az ágyra, lekötözték(muszáj volt)aztán gyergyákat és rózsafűzért raktak köré.A kisgyerek másfél órájig fergődött az ágyan,kiabált,hogy fáj,meg minden.Ordított,oly annyira hogy az egyik szomszéd is kijött.Azután mondta az ismerősöm bartája,hogy mostmár esténként,meg nappal is kopogásokat fogunk,hallani mert nem tud a gyerekhez férkőzni a szellem,de ettől ne ijedjünk meg.És tényleg,egyszer ott aludtam nálluk,mert a szüleim dolgoztam, és elste ahol csak lehetett kopogást, motoszkálást halottam.Ti találkoztatok már hasonlóval?

2012. ápr. 1. 11:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor még a régi házban (1870-ben építették, már sokan haltak meg ott) laktunk, gyakran történt olyan, hogy míg számítógépeztem, azt hallottam, mintha valaki kinyitotta volna a szoba ajtaját, de mire odanéztem, nem volt ott senki. Volt mikor a szobában lépteket hallottam, odanéztem, hát ki volt ott? Senki. Ezen kívül nem egyszer láttam halott macskáknak szellemét, ahogy egyik pillanatról a másikra eltűntek a falban. Láttam egyik nagyapámat is, aki már 30 éve elhunyt, áh... fel sem lehet sorolni.
2012. ápr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát igen vannak ilyenek. Én azért nem mertem volna elüldözni a szellemet csak így, hívtam volna egy papot :D
2012. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
De amúgy Tv-ben már láttam ilyet:D
2012. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Szegény kisgyerek.. Az ismerődsöd meg milyen szülő, hogy hagyja lekötözni a gyerekét??? Persze hogy ordított szegény gyerek, szerinted milyen rémisztő lehetett neki, hogy megkötözi a saját apja/anyja?

Fel sem merül, hogy a gyerek azért szeret a nagyanyjánál aludni, mert szereti? Meg lehet hogy ott szabad olyat amit otthon nem?

Ha meg hiszen ilyen dolgokban, és előre megmondják, hogy kopogásokat fogsz hallani, persze hogy hallod őket.

Én a szomszéd lakásból szoktam fura zajokat hallani, pedig elvileg nem lakik ott senki. Van hogy olyan, mintha a mi előszobánkban ledobnának vagy 40 tányért. Mégis hamarabb elhiszem, hogy a tulaj jött takarítani, minthogy valami szellem dobál szellemtányéerokat az előszobánkban.


Én egy szót sem hiszek el abből a szellemsztoriból. Most majd figyeld meg, azt fogja mondani, hogy nézzétek meg, sokkal élénkebb lett a gyerek, és az ismerősöd meg látni is fogja. :S

2012. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ez nem szellem, inkább valami kisebb erejű démon. Az ismerőstől kérdeznék többet róla.
2012. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

Úgy tudtam, hogy le leszek pontozva... húúú igen szellem volt, meg démon... poltergeist meg minden. Majd jól lehúz a sötét pokolba, úgyhogy FÉJJÉÉÉÉÉ!

Most jobb? Miért baj, ha valaki racionálisan gondolkodik?

(4. válaszoló voltam)

Elég viccesek vagytok, mit ne mondjak..

2012. ápr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Mindez már a múlt. Nem kell félned a badacsonyi görényembert már elütötte a kamion http://www.youtube.com/watch?v=bWNs7cTUR34
2012. ápr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Én ezt az egészet nem hiszem el. Lekötözni meg egy gyereket... hát nem mondom, ha ezt a családvédelmisek megtudnák...
2012. ápr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem nagyon.
2012. ápr. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
17:12 hidd el nem lesz nagy baja a gyereknek ha 1,5 órára lekötözik. nem értem miért kell ezt felfújni.Nem fog meghalni.És ha ez segített neki igenis érdemes volt lekötözni esetleg egy fél napra is!
2012. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!