Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen esetnek számít ez? Nem...

Milyen esetnek számít ez? Nem tudom az érzést kérdésben feltenni, kérlek olvassátok el . Ez mi?

Figyelt kérdés
Régebben voltak pillanataim, amikor lelassult az idő, és mint ha a járásom is lelassult volna vele együtt, mintha egy lassított felvétel lettem volna. Mániám volt az hogy a padlón kockákként léphetek bele csak, és nem léphetek bele az egyik lábammal az egyikbe utána meg külön a másikkal, csak egy kockában lehet mindkét lábam. Volt olyan hogy a fejembe megszólalt valaki, aki mondott valami rosszat, de hogyha nem csinálom meg azt amit kér, akkor valami rossz fog történni.

#hang #időlelassulás
2012. jún. 2. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez már komoly pszichológiai betegség.

Amit felismerek, az a kényszerbetegség. Az általad leírtakban ez az: "a padlón kockákként léphetek bele csak, és nem léphetek bele az egyik lábammal az egyikbe utána meg külön a másikkal, csak egy kockában lehet mindkét lábam."


Az, hogy hangokat is hallasz, külön gond. Súlyosabb, mint a kényszerbetegség. Tudod az ilyen hangok vezetik aztán az embereket, hogy embereket öljenek, mert a hang azt mondta. Kezdesz megőrülni. Ők szoktak már ilyen komolyabb tüneteket produkálni.

2012. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ez jó 3 évvel ezelőtt volt kb, csak akkor még nem voltam itt tag az oldalon, de egy ideje elmúlt, mert meséltem erről anyumnak akitől külön élek, és mondta hogy olyan neki is volt, hogy hangokat hallott és kötelezte a hang dolgokra, cselekvésekre, de valahogy sikerült neki ellenállnia , nemet mondani, és az hogy ezt elmesélte, ez nekem is segített. Egy ideje nem csinálom, csak eszembe jutott, és felakartam tenni a kérdést, hogy utólag tudjam mit jelentett ez. szoval nagy gáz volt akkor régen, remélem nem jön vissza....
2012. jún. 2. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:
A hang egyértelműen skizofréniás tünet, és a kényszertevékenység és az idő érzékelésének torzulása is erre mutat. Valóban veszélyes, mert a betegnek általában nincs betegségtudata, tehát nehéz meggyőzni arról hogy ő beteg.Bármikor hasonló tünetet észlelsz, érdemes azonnal pszichiáter segítségét kérni. Nem kell attól félni hogy kórházba dugnak, persze felajánlják a terápiát valamilyen intézményben, de általában csak gyógyszert kapsz ami kezeli ezeket a tüneteket.
2012. jún. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó válaszokat adtatok a kérdezőnek! Én is hasonlót ajánlok mint a többiek. Pszichológus vagy egyéb hasonló "segítség". Meg oda kell tenni önmagadat, hogy akarj és tegyél ellene sikeresen. Kezelhető dolog! Képes vagy rajta változtatni! Majd írd meg amikor elmúlt.
2012. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy már elmúlt. Klassz! Még az is eszembe jutott, hogy olvastam egy oldalon miszerint a sok koffein (pl:kávé) is okoz ilyesmit mint amiről írtál(hangok). Ha kávézol akkor csökkentsd az adagod, sőt jó pár napig ne igyál. Ezeket tudom ajánlani.
2012. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek ezzel,mert így tisztában vagyok vele mi volt velem régen,csak ezek szerint nem volt annyira vészes,ha egy idő után magától elmúlt. Még azt hozzátenném,hogy volt olyan is mikor apuval összevesztem,ilyenkor szokás szerint bezárkózom a szobában,besötétítek,sírok és fekszem az ágyon vagy ülök,hasonlók...Mikor összevesztünk,besötétítettem, fogtam egy gyertyát és a viaszt csöpögtettem a kezemre,asztalra,papírra,és a másik kezemmel csak firkáltam a lapot,körkörös mozdulatokat csináltam,rajzoltam,sírtam,néztem ki a fejemből,nem pislogtam,bambultam,nem reagáltam hangokra. Ez mi lehetett? Olyan érzés volt utólag visszagondolni,mintha nem én lettem volna,de még is tudtam hogy én vagyok.
2012. jún. 5. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!