Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért történik velem ennyi...

Miért történik velem ennyi szerencsétlenség 2012ben?

Figyelt kérdés

Depresszió, idegkimerültség, most meg lettem fenyegetve...nem szeret az akit én szeretek.. nem vesznek fel egyetemre.. nem lehetek újságíró mert azokat nem keresik...

18/N

Nem bírom már..


2012. jún. 5. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden álmod széttörik, akkor a romokon építhetsz valami újat...

különösebben nem keresnek semmilyen szakmát. Ha szereted az újságírást, és jó vagy benne, írj blogot. Legyél benne különleges. Ha kitartó vagy, előbb utóbb jön a siker.

2012. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez számodra a megpróbáltatások! éve. Lesz még sokkal jobb is!!!
2012. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Balogh Béla: A tudatalatti tízparancsolata. Erre a könyvre van szükséged. És akkor megérted, hogy a rossz(depresszív) godnolatok vonzzák magukhoz a rossz eseményeket. Minden a gondolataidon múlik.
2012. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a probléma, hogy ha minden a gondolatainkon múlna, akkor mindenki boldog, gazdag és egészséges lenne.

A pasi viszont jól keres a könyvével.

2012. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2012. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van ilyen, de ha jobban belegondolsz egymásból következnek

Nem vesznek fel az egyetemre--> nem lehetsz újságíró--> depressziós leszel-->idegkimerültséged lesz

Persze attól függ miből mi következik. Nincs ennek ezoterikus-misztikus jelentősége. Ilyen erővel magamat is elemezhetném, mivel rámjár a rúd, de azt sem kell butaságokra fogni, az én életemben mi miért van, mert butaságok nélkül is tudom a reális választ.

2012. jún. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez előrejelzi az évvégén betetőző hatalmas világvégét, amikor a föld alól előbújnak a reptoidok és megesznek minket.
2012. jún. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Adj egy napot magadnak, amikor boldog lehetsz, aztán keress új lehetőségeket.

Nem lehetsz újságíró, mert nem keresik?

Ugyan! Ha ez az álmod, nyomás!

Egyetem előtt, 23 éves korig ingyen elvégezhetsz egy OKJ sulit! Legyen mondjuk újságírás. Arra jelentkezhetsz elvileg addig, míg a pótfelvételi van az egyetemeken is. Kösd le magad és jövőre jelentkezz újra.

2012. jún. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A depresszió, idegkimerültség nem abból fakadt, hogy nem vesznek fel az egyetemre, hanem nem tudtam elfogadni, hogy nem szeret az, akit én szeretek.. Bonyolult igazából, de már alig várom hogy valami jó is történjen.:/
2012. jún. 6. 08:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez csak egy átmeneti időszak. Erre gondolj, és tegyél meg mindent hogy javuljon a helyzeted, hogy jobban érezd magad. Keress hobbit, alternatívát, bármit, próbálj ki új dolgokat. Nem baj ha nem találod meg elsőre ami tetszik, csak próbáld meg. Az ilyen időszakok erre kiválóan alkalmasak. Többesszámban írtam, mert több ilyen van egy ember életében, és mindegyikből ki lehet jönni, és jól is ki lehet jönni. Ha vége lesz, utólag majd megérted, és akkor fogod látni az értelmét is, mert van neki. :)
2012. jún. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!