Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » És most mit csináljak?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És most mit csináljak?!

Figyelt kérdés
Sajna azt sem tudom ,hogyan kezdjek hozzá,van egy "barátom" akit nagyon szeretek és 2-3 hónapja már próbálkozom nála de igazából gyenge a dolog. NAGYON IS! Nálam majdnem egy évvel idősebb ,de igazából eddig csak idősebb nőkkel jártam szóval ezt valahogy nem nagy akadálynak tartom,inkább azt ,hogy ő jóval "szeleburdibb" mint én és éppen egy boxos,én pedig nem egy nagy sportember vagyok ,csak néhanapján elmegyek futni. Ha menne a dolog akkor pls fejtsétek ki hogy mit is kellene tennem ha pedig nem akkor azt is ,hogy miért nem menne!!

2012. máj. 1. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel próbálkoztál eddig? mert ha elég nyilvánvaló dolgokkal és nem reagált rá, akkor vagy csak teljesen hülye, vagy nem akarja elfogadni, hogy "úgy" nézel rá. Ha pedig elég gyenge célzásokat használtál, akkor most mondd el neki, hogy mit érzel. Inkább nyíltan. Az az egy év még nem sok, szóval szerintem ha ő is érez irántad valamit, akkor simán működhet:D Ha pedig elmondtad neki, hogy mit érzel, és ezek után ledöbben, meg nem is tud mit mondani, esetleg azt mondja, hogy: bocsi, de én nem így érzek irántad, akkor max próbálj a barátja maradni (ami ilyen esetekben rohadt nehéz:/) vagy hagyd a fenébe.
2012. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Látod..te sem tudsz úgy konkrét választ írni,egyébként eddig szülinapjára vettem cuccokat meg néha napján egy szál virágot,csak úgy pl meccs előtt vagy után :) de nagyon is sokszor van az,hogy próbálom elhívni ide-oda de sajna nem ér rá.Egyébként úgy voltam vele ,hogy egyszer elmondom és majdnem minden összejött,a találkozó előtt 1 órával vagy 2-vel mondta le és egy kicsit lesúlytott a dolog mert akkor határozott voltam nagyon is,most pedig nem tudom honnan kapkodjam össze a szavakat...ha esetleg lenne valami nagyon jó tanácsod még akkor írd priv-be pls
2012. máj. 2. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:
hát olyan egetrengetően jó tanácsom sajnos nincs:D de ha legközelebb találkoztok, mondd meg neki, hogy mit érzel. mindegy hogy hol. ha összefuttok az utcán, akkor köszönj neki, kérdezd meg, van-e egy kis ideje meginni valamit. ha van fél órája, már akkor is el bírod neki mondani. sajnálom, hogy nem tudok jó tanácsot adni:/
2012. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hidd el,annak örülök h valaki segít ebben a helyzetben :) Mert ennyire komplikált még nem volt
2012. máj. 2. 22:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!