Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyen valóban létezik? :O

Ilyen valóban létezik? :O

Figyelt kérdés

Találtam egy oldalon olyat, hogy ingyen póker pénzt adnak a Ladbrokes terembe. Mi a véleményetek erről?


Itt találtam rá: [link]



2012. ápr. 12. 04:51
 1/4 anonim válasza:

Én vigyáznék az ilyen ingyen adok neked dolgokkal.


Tuti van valami csapda, amivel lehúznak.

2012. ápr. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50$-ért én biztos nem adnám meg a mobilszámomat meg szkennelném be a személyi igazolványomat vadidegen embereknek...
2012. ápr. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A pokerstrategy.com 100%-osan mukodo es legalis webhely, egy poker tesztet kell kitolteni ahhoz hogy megkapd az 50$-t az altalad kivalasztott netes pokeroldalon. A szemelyigazolvany azert kell, hogy tudd igazolni azt hogy elmultal 18 eves. En is megcsinaltam ezt, es meg jopar ismerosom, semmi gond nem volt vele. Regisztracio utan masnap felhivtak, hogy igazoljam tenyleg en vagyok az, feltettek egy-ket kerdest a poker teszttel kapcsolatban, ezutan pedig megkaptam az 50$-t a virtualis szamlamra. Viszont: Ez az 50$ nem leveheto kezpenzkent, vagy barmilyen mas formaban. Ez lenyegeben egyfajta kezdotoke, ebbol be tudsz ulni rendes penzes pokerjatekokra, es ha ott nyersz, azt mar le tudod venni. Ha van vele kapcsolatban meg kerdesed akkor irj nyugodtan privat uzenetet.
2012. ápr. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előző hozzászólást kiegészíteném: a nyert pénzt leveheted, valamint az 50$-t is, ha 90 nap alatt 100 pontot sikerül gyűjtened. Ezeket a pontokat a pénzforgásért kapod, pontosan nem tudom hogyan, olvass utána ha már kezednél van a pénz.
2012. ápr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!